Nerūsējošā tērauda tīrīšanas komplekts

Nerūsējošā tēraudatīrīšanas komplekts

Nerūsējošā tērauda tīrīšanas līdzeklis, nerūsējošā tērauda tīrīšanas vilna, nerūsējošā tērauda tīrīšanas līdzeklis ar augstu pasivācijas pakāpi

Nerūsējošā tērauda tīrīšanas komplektā ietilpst:

SSC 365 aerosols netīru virsmu ikdienas kopšanai, tīrīšanai un pulēšanai.

SSC 02 sastāvs traipu, taukainu vai rupjāku netīrumu noņemšanai.

Abrazīvā vilna ir materiāls, ar kuru mēs varam slīpēt tērauda virsmu.

Komplektā ir

ZANO nerūsējošā tērauda tīrīšanas līdzekļi

Atsevišķu produktu apraksts

Pasīvais nerūsējošā tērauda tīrīšanas līdzeklis SSC 02

Vitrāžas tērauda tīrīšanas līdzeklis SSC 02

Lieto divas reizes gadā, ja ir stipri netīrumi.

SSC 02 ir nerūsējošā tērauda tīrīšanas līdzeklis ar augstu pasivācijas pakāpi. Novērš rūsu, smagus netīrumus un krāsas izmaiņas. Tas piešķir nerūsējošajam tēraudam tā sākotnējo izskatu. Aģenta iedarbība ir ļoti redzama. Ieteicams lietot divas reizes gadā (no 1. aprīļa līdz 31. maijam un no 1. septembra līdz 31. oktobrim) vai tad, kad uz tērauda uzkrājas rūsas plankumi, traipi un grūti noņemami netīrumi.

Nerūsējošā tērauda kopšanas aerosols SSC 365

Tērauda tīrīšanas līdzeklis SSC 365

Ikdienas aprūpe

Nerūsējošā tērauda tīrīšanas līdzeklis SSC 365 tiek izmantots nerūsējošā tērauda ikdienas kopšanai. Tas noņem netīrumus, traipus, pirkstu nospiedumus un cigarešu pelnus. Tas piešķir tēraudam vienmērīgu spīdumu un aizsargā tā virsmu. Produkts ir paredzēts ikdienas lietošanai.

Trīs neaustā abrazīvā materiāla gradācijas: 180, 500, 1500 nerūsējošā tērauda tīrīšanai

Nerūsējošā tērauda tīrīšanas līdzeklis Abrazīvas lupatiņas

Seklu skrāpējumu noņemšana uz tērauda virsmas. Satīna virsmas apdare.

Neaustais abrazīvs ir materiāls, ar kuru mēs varam slīpēt nerūsējošā tērauda virsmu, atjaunojot to sākotnējā stāvoklī. Neaustais materiāls noņem vai atbrīvo sīkas skrāpējumus uz virsmas.

Ir iekļauti trīs neausto materiālu veidi: ciets (180. klase), vidējs (500. klase) un mīksts (1500. klase). Lai atšķirtu neaustos materiālus, tiem ir slīpumi uz loksnes malām: 1 slīpums - ciets neausts materiāls, 2 slīpumi - vidējs, 3 slīpumi - mīksts.

ZANO nerūsējošā tērauda tīrīšanas piederumu komplekts | Fleece Gradations

Nelielu skrāpējumu noņemšana uz nelielām virsmām, izmantojot neaustus abrazīvus.

Neaustais materiāls mūsu komplektā ir pieejams trīs pakāpēs: ciets (180), vidējs (500), mīksts (1500). Neausto materiālu izmanto vienu pēc otra, lai vispirms noņemtu nevēlamās skrāpējumus. To veic, slīpējot virsmu ar cieto vilnu garenvirziena paralēliem triepieniem pa visu skrāpējuma laukumu. Tas nodrošina, ka virsma ir vienmērīgi klāta ar nelielām skrāpējumiem. Pēc tam nomainiet uz 500 smilšu lielumu un atkal izmantojiet garenisku, paralēlu slīpēšanas kustību, līdz virsmai rodas mazāki, blīvāki skrāpējumi. Visbeidzot izmantojiet 500 smilšu maigo smilšu lielumu. Izveidotās skrāpējumi sāk veidot viendabīgu tērauda tekstūru. Kad virsma ir viendabīga, to notīra un pulē ar SSC 365.

Ietekme pirms un pēc ZANO neausto abrazīvo pilsētas mēbeļu lietošanas
ZANO Nerūsējošā tērauda tīrīšanas komplekts | abrazīvā lupatiņa

Nerūsējošā tērauda kopšana ar SSC 365

Noņemiet cigarešu traipus, traipus, virspusējus netīrumus un nosēdumus ar SSC 365. Izsmidziniet līdzekli uz virsmas un ar drānu vai papīra dvieli izklājiet to pa tēraudu. Noslaukiet līdz sausumam. Virsma paliek viendabīga, ietaukota, spīdīga un aizsargāta.

Sagatavošanās nerūsējošā tērauda ikdienas kopšanai
SSC 365 - ZANO nerūsējošā tērauda tīrīšanas līdzeklis
Nerūsējošā tērauda tīrīšanas līdzeklis, nerūsējošā tērauda tīrīšanas vilna, nerūsējošā tērauda tīrīšanas līdzeklis ar augstu pasivācijas pakāpi

Sazinieties ar mums un pievienojiet nerūsējošā tērauda tīrīšanas komplektu savam pasūtījumam

Iet uz kontaktpersonu

Nerūsējošā tērauda izstrādājumu realizācija

Mūsu piedāvājumā jūs atradīsiet pilsētas mēbeles no nerūsējošā tērauda: soliņus, atkritumu urnas, atkritumu urnas, atkritumu urnas, galdus, puķu podus, velosipēdu statīvus un daudz ko citu.....

Sazinieties ar
Pārvaldīt sīkfailus