Koksnes krāsas

Mūsu izmantotie koksnes veidi

Eiropas izcelsmes skujkoku koksne

Pašlaik mūsu sortimentā ir egle. Tā ir mīksta koksne ar vieglu struktūru un gaišu toni, ko bieži izvēlas mūsu klienti. Ar šādām lakas krāsām mēs varam piešķirt koksnei pareizo raksturu, lai tā atbilstu mūsu klientu vēlmēm. Mūsu pamatkrāsu klāstā ir šādas krāsas:

ozols ● sarkankoks ● meranti ● tīkkoks ● ciprese ● valrieksts

Pēc pieprasījuma ir pieejama jebkura klienta norādīta krāsa.

  • Ražotājs negarantē, ka visiem piegādātajiem koka elementiem būs vienāda krāsu gam ma (tas nav iespējams materiāla, kas ir koks, specifikas dēļ).
  • koka elementu krāsojums būs līdzīgs piedāvātajam, bet ne identisks nosūtītajam paraugam.

Krāsa "ozols

ozols

Tālāk pievienotajos fotoattēlos redzamas mēbeles, kurās izmantota skujkoku koksne krāsā "ozols". Atpūtas krēsli "Duo" un galds ar krēsliem "Amicus" ir izgatavoti no oglekļa tērauda, kas krāsots 9005 krāsā, savukārt "Simple" soliņu komplekts ar podiem ir no tērauda 7024 RAL krāsā.

Krāsa "sarkankoks"

sarkankoks

Tālāk pievienotajos fotoattēlos redzams Flash grozāmais atpūtas krēsls ar skujkoku koksni krāsā "Mahogany".

Krāsa "tīkkoks"

tīkkoks

Tālāk pievienotajos fotoattēlos redzams Photon sols un Flash mēbeles, kas izgatavotas no oglekļa tērauda - krāsotas, un egles koka, kas krāsots krāsā "Teak".

Krāsa "Ciprese"

Koksnes krāsa Cipreseciprese

Tālāk redzamajos fotoattēlos ir parādītas mēbeles, kurās izmantots koks, kas krāsots krāsā "Ciprese", pretstatā gan nerūsējošajam tēraudam, gan tēraudam, kas krāsots 9005 RAL un 5011 RAL krāsā.

Krāsa "Valrieksts"

Valrieksts

Zemāk redzams Photon solārais sols, kas izgatavots no oglekļa tērauda, kas krāsots 9006 RAL krāsā, un izmantojot vietējās izcelsmes skujkoku koksni, kas krāsota krāsā "Valrieksts". Pēdējā fotoattēlā redzams Photon sols ar koksni "Valrieksta" krāsā un tēraudu, kas krāsots 7021 RAL - tumšā grafīta krāsā.

Jebkura krāsa ir pieejama pēc individuāla pieprasījuma.

Eiropas izcelsmes cietkoksne

Robīnija akācija

Robīnija akācija ir koksne ar izcilu izturību un izturību pret laikapstākļiem, tāpēc tā ir ideāla izvēle izmantošanai ārpus telpām, piemēram, pilsētas mēbelēm. Tai raksturīgs skaists gaiši dzeltens līdz zaļgani brūns tonis, kas laika gaitā iegūst cēlu sudrabainu krāsu. Tā ir ļoti izturīga pret kaitēkļiem un sēnītēm, un, pateicoties tās cietībai un izturībai, akācija nodrošina jebkura no tās izgatavota produkta ilgmūžību un uzticamību.

Akacija robinija, ieeļļota ar eļļuRobīnija akācija

Eksotiskas izcelsmes cietkoksne

Āfrikas, Dienvidamerikas un Āzijas izcelsmes cietkoksne. Tai ir raksturīga ļoti augsta izturība, īpatnēja un cēla struktūra, un to aizsargā dubultā eļļošana. Pieejamās sugas ir šādas:

Iroko ● Sapeli ● Meranti ● Tauari ● Jatoba.

Iroko

Iroko koksne, kas pazīstama arī kā Āfrikas ozols, tiek novērtēta tās unikālo īpašību dēļ, jo īpaši izmantošanai ārpus telpām. Pirmkārt, tā ir ļoti izturīga un noturīga pret puvi, tāpēc tā ir ideāli piemērota dārza mēbelēm un citām āra konstrukcijām. Otrkārt, tam piemīt dabiska noturība pret kaitēkļiem, piemēram, termitiem, kas vēl vairāk palielina tā izturību skarbos āra apstākļos. Treškārt, iroko koksnei ir skaista zeltaini brūna krāsa, kas laika gaitā var iegūt pievilcīgu sudrabaini pelēku patinu.

iroko

Zemāk varat aplūkot attēlus, kuros izmantota Iroko koksne. Kā redzams no realizācijām, krāsu toņi ir plaši, un koksne no vienas partijas nav viendabīgas krāsas.

Sapeli

Cietā eksotiskā koksne ar ievērojami augstāku izturību pret laikapstākļu iedarbību. Koksnes krāsu toņi svārstās no zeltainiem līdz sarkanīgi brūniem.

Sapeli

Zemāk ir attēli, kuros izmantota Sapeli koksne. Šai koksnei raksturīgi maigi toņi ar krāsām no zeltainas līdz sarkanīgi brūnai.

Meranti

Tā ir Āzijas izcelsmes cieta eksotiska koksne. Tai ir daudz šķirņu atkarībā no tās izcelsmes reģiona un īpašībām. Atkarībā no sugas Mranti ir krēmkrāsas ar pāreju uz rozā un sarkanīgi brūnu krāsu. Tā ir neregulāras krāsas koksne.

Meranti eksotiskā koksnemeranti

Tauari

Tauari ir eksotiska koksne, kuras dzimtene ir Dienvidamerika. Pazīstams arī kā "Brazīlijas ozols". Tā ir gaiša koksne ar siltu krāsu un cēliem graudiem. Tā ir ļoti izturīga un izturīga, ļoti izturīga pret bojājumiem. Tās īpašā iezīme ir tās smarža, kas ir līdzīga linu smaržai un var saglabāties ļoti ilgi.

Tauari eksotiskā koksnetauari

Zemāk redzami Flash dubultie soli, Domino 13.440.1 galdi un Stilo 02.448 soli no dubultā eļļota Tauari eksotiskā koka.

Jatoba

Jatoba ir eksotiskā koka suga, kuras dzimtene ir Āfrika. Tai raksturīga silta, sarkanīga krāsa un īpatnēja šķiedras līnija. Tās priekšrocības ir augsta izturība un cietība. Tā ir vissmagākā koksne mūsu sortimentā. Izmantojot šo sugu, jāņem vērā lielāks izstrādājuma svars.

Jatoba koksJatoba

Tālāk attēlotais sols ir Photon 02.009 saules soliņš ar atzveltni.

PIEZĪMES:

  • Eksotiskās koksnesunikālā īpašība ir tās izturība un plašais krāsu toņu diapazons vienas koksnes sugas ietvaros. Pasūtot eksotisko koksni, jārēķinās ar bagātīgu koka elementu krāsojumu.
  • koka elementu krāsojums būs līdzīgs piedāvātajam, bet ne identisks nosūtītajam paraugam.
  • mēbeļu krāsojums attēlā monitorā var atšķirties no faktiskā mēbeļu krāsojuma.
  • Lūdzu, ņemiet vērā, ka koksne dabiski noveco. Laika gaitā krāsa zaudē savu sākotnējo piesātinājumu.

Augstspiediena lamināts

Mūsu piedāvājumā esošais plastmasas lamināts tiek izmantots kā koka elementu aizstājējs. HPL izmantošanai ir nepieciešamas mēbeļu konstrukcijas izmaiņas. To priekšrocība ir ārkārtīga izturība pret laikapstākļu iedarbību. Tie ir mazāk jutīgi pret saules gaismu, vēju un mitrumu nekā koks.HPL ir ugunsdrošs materiāls. Izmantojot piemērotu tehnoloģiju, lamināti ilgāk saglabā savu sākotnējo izskatu.

Kokagraudains HPL

Duroplasta spiediena lamināts (HPL), kas atbilst standartam EN 438-6 EDF. Lamināts ir ļoti izturīgs pret novecošanu, pateicoties dubultās sacietēšanas akrila poliuretāna sveķu slānim. Tas ir ugunsdrošs materiāls.

HPL koksnes graudainais laminātsHPL

HPL plātnes galvenokārt izmanto āra mēbelēs. Zemāk ir redzams lamināta pielietojums nojumē - smēķētavā, galdos un dārza mēbelēs no sērijas Bus.

Sazinieties ar
Konfidencialitātes iestatījumi