Koksnes krāsas

32 gadu pieredze.

Zemāk pievienotajā parauggrāmatiņā ir redzami Eiropas skujkoku koksnes paraugi, kas iekrāsoti atsevišķās krāsās.

  • Ražotājs negarantē, ka visiem piegādātajiem koka elementiem būs vienāda krāsu gam ma (tas nav iespējams materiāla - koka - specifikas dēļ).
  • koka elementu krāsojums būs līdzīgs piedāvātajam, bet ne identisks nosūtītajam paraugam.

Jebkura klienta norādītā krāsa ir pieejama pēc individuāla pasūtījuma.

Krāsa "Ozols

ozols

Zemāk redzamajās fotogrāfijās ir attēlotas mēbeles, kurās izmantota skujkoku koksne ar krāsu "ozols". Atpūtas krēsli Duo un galds ar krēsliem Amicus ir izgatavoti no oglekļa tērauda, kas krāsots 9005 krāsā, savukārt vienkāršo soliņu komplekts ar podiem ir izgatavots no tērauda RAL 7024 krāsā.

Krāsa "Mahogany"

sarkankoks

Turpmākajos fotoattēlos redzams, kā izmantota skujkoka krāsa "sarkankoks".

Krāsa "tīkkoks"

tīkkoks

Tālāk pievienotajos fotoattēlos redzams Photon sols un Flash līnijas mēbeles, kas izgatavotas no oglekļa tērauda - krāsotas, un egles koka, kas krāsots "tīkkoka" krāsā.

Krāsa "Ciprese"

Koksnes krāsa Cipreseciprese

Tālāk redzamajās fotogrāfijās ir attēlotas mēbeles no koka, kas krāsots krāsā "Ciprese", un tās ir kombinētas ar nerūsējošo tēraudu un tēraudu, kas krāsots 9005 RAL un 5011 RAL krāsā.

Krāsa "Valriekstu"

valrieksts

Zemāk redzams Photon solārais sols, kas izgatavots no oglekļa tērauda, kas krāsots 9006 RAL krāsā, un izmantojot vietējās izcelsmes skujkoku koksni, kas krāsota "valrieksta" krāsā. Pēdējā fotoattēlā redzams Photon sols ar kokmateriālu valrieksta krāsā un tēraudu, kas krāsots 7021 RAL - tumšā grafīta krāsā.

Pēc individuāla pieprasījuma ir pieejama jebkura krāsa.

Eksotiskā koksne ir pieejama kā papildu opcija par papildu samaksu. Eksotiskā koksne ir piesūcināta ar dažādu krāsu eļļu. Eļļas uzklāšana ietekmē koksnes krāsu. Turpmāk sniegti koksnes sugu piemēri:

Iroko

Gaiša, cieta, eksotiska Āfrikas izcelsmes koksne ar nevienmērīgu krāsu no dzeltenas caur zeltainu līdz brūnai.

iroko

Zemāk varat aplūkot attēlus, kuros izmantota Iroko koksne. Kā redzams realizācijās, krāsu toņu gamma ir plaša, un koksne no vienas partijas nav vienādas krāsas.

Sapeli

Cietā eksotiskā koksne ar ievērojami augstāku izturību pret laikapstākļu iedarbību. Koksne, kuras krāsas toņi variē no zeltaini brūniem līdz sarkanīgi brūniem.

sapeli

Zemāk ir attēli, kuros izmantota Sapeli koksne. Koksnei ir raksturīgi maigi toņi, un tās krāsas variē no zeltainas līdz sarkanīgi brūnai.

Meranti

Tā ir Āzijas izcelsmes cieta eksotiska koksne. Tai ir daudz šķirņu atkarībā no izcelsmes reģiona un īpašībām. Atkarībā no sugas Mranti ir krēmkrāsas ar pāreju uz rozā un sarkanīgi brūnu krāsu. Tā ir neregulāras krāsas koksne.

Meranti eksotiskā koksnemeranti

Tauari

Tauari ir eksotiska koksne, kuras dzimtene ir Dienvidamerika. Citādi pazīstams kā "Brazīlijas ozols". Tā ir gaiša koksne ar siltu krāsu un cēlkoku tekstūru. Tas ir ļoti izturīgs un izturīgs, ļoti izturīgs pret bojājumiem. Tās īpašā iezīme ir linu smaržai līdzīgais aromāts, kas var saglabāties ļoti ilgi.

Tauari eksotiskā koksnetauari

Zemāk ir Flash dubultie soli, Domino 13.440.1 galdi un Stilo 02.448 soli no dubultā eļļota Tauari eksotiskā koka.

Jatoba

Jatoba ir eksotiska koksnes suga, kuras dzimtene ir Āfrika. To raksturo silta, sarkanīga krāsa un izteikta graudu līnija. Tā priekšrocības ir augsta izturība un cietība. Tā ir vissmagākā koksne mūsu klāstā. Lietojot šo sugu, jāņem vērā lielāks produkta svars.

Jatoba koksJatoba

Zemāk redzamais sols ir Photon 02.009 saules sols ar atzveltni.

PIEZĪMES:

  • Eksotiskās koksnesunikālā īpašība ir tās izturība un plašie krāsu toņi vienas koksnes sugas ietvaros. Pasūtot eksotisko koksni, sagaidiet bagātīgu koka elementu krāsojumu.
  • koka elementu krāsojums būs līdzīgs piedāvātajam, bet ne identisks nosūtītajam paraugam.
  • mēbeļu krāsojums monitora attēlā var atšķirties no faktiskā mēbeļu krāsojuma.
  • Lūdzu, ņemiet vērā, ka koksne dabiski noveco. Laika gaitā krāsa zaudē savu sākotnējo piesātinājumu.

Mūsu piedāvājumā esošie plastmasas lamināti ir koka elementu aizstājējs. HPL izmantošanai nepieciešamas mēbeļu konstrukcijas izmaiņas. To priekšrocība ir ārkārtēja izturība pret laikapstākļiem. Tie ir mazāk jutīgi pret saules gaismu, vēju un mitrumu nekā koks.HPL ir ugunsdrošs materiāls. Izmantojot pareizo tehnoloģiju, lamināti ilgāk saglabā savu sākotnējo izskatu.

Kokagraudains HPL

Duroplastiskais spiediena lamināts (HPL) atbilst EN 438-6 EDF tipa prasībām. Lamināts ir ļoti izturīgs pret novecošanu, pateicoties dubultās sacietēšanas akrila-poliuretāna sveķu slānim. Tas ir ugunsdrošs materiāls.

HPL koksnes graudainais laminātsHPL

HPL plāksnes galvenokārt izmanto āra mēbelēs. Zemāk ir redzams lamināta pielietojums nojumē - smēķētavā, galdi un dārza mēbeles no sērijas Bus.

Sazinieties ar
Pārvaldīt sīkfailus