Par uzņēmumu

Tirgū kopš 1988. gada.

Uzņēmuma vēsture un attīstība

ZANO Smart City mēbeles

ZANO darbojas tirgū jau 34 gadus. Uzņēmuma galvenais birojs un pilnībā aprīkota ražošanas halle atrodas Eiropas Savienības teritorijā - Polijas dienvidos, Krakovā. Sākotnēji uzņēmums koncentrējās uz retro stila mazo arhitektūru, cita starpā iekārtojot vēsturisko Galveno laukumu Krakovā. Laika gaitā piedāvājums tika papildināts ar pilsētas mēbeļu dizainparaugiem, kuros iekļautas jaunākās dizaina tendences. Pēdējos gados ZANO ir uzsācis jaunu attīstības posmu, izstrādājot jaunu "viedās pilsētas" produktu nozari. - viedās pilsētas mēbeles, kas aprīkotas ar saules baterijām, WiFi piekļuvi, Bluetooth savienojumu, USB pieslēgvietām, LED apgaismojumu un skaļruņiem.

. Apskatīt ZANO produktus.

Zano 3D dizaina nodaļa - "dizains pirmajā vietā"

Zano ir izveidojis un ieviesis ražošanā vairāk nekā 500 unikālu pilsētvides mēbeļu dizainu, un tam ir savs 3D dizaina departaments. Paralēli Zano konsultē dizaina jautājumos, optimizējot mums iesūtītos mazās arhitektūras projektus un galu galā - izgatavojot pilsētas mēbeles, pamatojoties uz ārējiem projektiem. ZANO mēbeles tiek izstrādātas saskaņā ar pieeju "dizains pirmajā vietā": lai padarītu pilsētvidi skaistāku un pieejamāku lietotājiem, mūsu darbības priekšplānā ir dizains - gan pilsētas mēbeļu izskats, gan funkcija.

Vairāk par sadarbību dizaina jomā: https://www.zano.pl/plus

Izturīgi un cēli materiāli


Pilsētas mēbeļu ražošanā Zano galvenokārt izmanto materiālus, kurus visvairāk novērtē lietotāji: melno un nerūsējošo tēraudu, skujkoku (vietējās Eiropas sugas) un cietkoksni (eksotiskās sugas), kā arī HPL - ļoti izturīgu augstspiediena laminātu. Šāda materiālu izvēle nozīmē, ka mēbeles ne tikai labi izskatās, bet ir arī ļoti izturīgas pret skarbajiem vides apstākļiem, kuros tām jāstrādā, piemēram, augstām temperatūras amplitūdām, mitrumu, spiedienu un atmosfēras faktoriem, piemēram, lietus, sniega un saules UV starojuma iedarbību.

Vairāk par materiāliem var uzzināt šeit: Tērauda veidi, Koksnes veidi un krāsas

Starptautiskā sadarbība un eksports

Pateicoties spēcīgai klātbūtnei tiešsaistē un mūsdienīgai pieejai pilsētas mēbeļu ražošanai un izplatīšanai, Zano ir izveidojis partnerattiecības ar daudziem profesionāliem sadarbības partneriem visā pasaulē. Tagad Zano piegādā ielu mēbeles - vai nu ar partneru tīkla starpniecību, vai arī iesaistot savu pārdošanas nodaļu - visā pasaulē, tostarp Eiropā, Ziemeļamerikā, Indijā, Tuvajos Austrumos un pat Japānā. Pateicoties savai klātbūtnei daudzos pasaules tirgos, uzņēmumam Zano ir plaša pieredze par optimāliem materiāliem, kas izmantojami visdažādākajos klimatiskajos apstākļos - no siltām, sausām, spēcīgi saules apspīdētām klimatiskajām zonām līdz aukstām, mitrām un vāji saules apspīdētām klimatiskajām zonām.

Zano starptautisko partneru sarakstu var atrast ŠEIT

Sazinieties ar
Konfidencialitātes iestatījumi