Tērauda veidi

32 gadu pieredze.

Mūsu piedāvājumā ir ielu mēbeļu elementi, kurus pēc to konstrukcijas var iedalīt nerūsējošā tērauda elementos un oglekļa tērauda un atmosfēras iedarbības tērauda elementos.


Mēs cinkotuoglekļa tēraudu un pēc tam krāsojam to vēlamajā RAL krāsā. Zemāk ir sniegta populārāko RAL krāsu palete.


Tomēr ir pieejama jebkura klienta izvēlēta krāsa.


PIEZĪME: attēlotie krāsu paraugi ir tikai ilustratīvi. Paraugu attēlošana atšķiras atkarībā no jūsu monitora.

Populārāko krāsu palete:

RAL 9005

9005 - melns

Tērauda krāsa RAL 9011

9011 - melns grafīts

Krāsa RAL 7016

7016 - tumšs grafīts

RAL 9007

9007 - tumšais tērauds

RAL 9010

9010 - balta

Pieejama jebkura klienta norādītā RAL krāsa

9005 RAL krāsas izmantošanas piemēri

Zemāk ir attēli Fotonu soliņi 02.409.2 un Stilo soliņi 02.448 krāsots 9005 RAL krāsā. Soliņa Photon sēdeklis ir no egles, kas nokrāsota ar TEAK krāsu, savukārt Soliņa Stilo sēdeklis ir no Tauari eksotiskās koksnes.

Krāsas 9011 RAL izmantošanas piemēri

RAL 9011 Grafīta melns

Zemāk ir 9011 RAL krāsā krāsotu mēbeļu fotoattēli. Soliņiem ir Iroko eksotiskā koksne - eļļota, savukārt grozi ir apstrādāti ar koksnei līdzīgu HPL.

7016 RAL krāsas izmantošanas piemēri

Zemāk ir attēli ar Origami soliņiem un Pavo atkritumu groziem, kas krāsoti 7016 RAL krāsā. Izstrādājumos izmantotā koksne ir egle, lakota.

9007 RAL krāsas izmantošanas piemēri

Duo klāja krēsli, Penrose soliņi un Agawa puķu podi, krāsoti 9007 RAL krāsā. Šīm mēbelēm izmantota vietējās izcelsmes skujkoku koksne, kas krāsota cipreses krāsā.

1003 RAL krāsas izmantošanas piemēri

RAL 1003 dzeltens

Tālāk ir parādīts Simple sols bez atzveltnes. Tērauda (oglekļa tērauda) konstrukcija ir cinkota un krāsota 1003 RAL krāsā. Soliņā izmantotais koks ir Eiropas izcelsmes skujkoku koks, kas krāsots necaurspīdīgā grafīta krāsā.

1016 RAL krāsas izmantošanas piemēri

RAL 1016 - citrons

Soliņš Domino 02.440, kas pielāgots klienta vajadzībām (saīsināts), izgatavots no oglekļa tērauda, cinkots un pārklāts ar pulverkrāsas pārklājumu RAL 1016. Dizainā izmantotais koks ir eksotiskais Iroko koks.

TIGER Drylac® 68/60115 krāsa.

Oglekļa tērauda krāsa | TIGER Drylac® Rusty Iron

Saules stacija Universe un grozs Tubus izgatavoti no oglekļa tērauda, kas pārklāts ar matētu rūsas dzelzs imitācijas krāsu. Saules stacijā izmantota eksotiska Iroko koksne, kas apstrādāta ar "Larch" eļļu.

Ir pieejama jebkura klienta norādītā RAL krāsa.

Nerūsējošais tērauds

Materiāls: nerūsējošais tērauds | Pilsētas mēbeles | Pilsētas mēbeles

Nerūsējošais tērauds atbilstoši EN 10088 ar 1.4301 (amerikāņu AISI 304SS) ir materiāls ar īpašām fizikālajām un ķīmiskajām īpašībām. Tā galvenās īpašības ir šādas:

  • izturība pret koroziju
  • izturība pret augstām temperatūrām
  • piemērojamība vietās, kas pakļautas spēcīgiem atmosfēras apstākļiem (vējš, lietus, sniegs, spēcīga saule).
  • spīdīgs spīdums un ļoti vienkārša virsmas kopšana

Zemāk ir sniegti nerūsējošā tērauda izmantošanas piemēri kopā ar arhitektonisko betonu, standarta koksni (Eiropas reģeneratīvo koksni) un eksotisko koksni.

PIEZĪME

  • Mēbeļu krāsas monitorā redzamajā attēlā var atšķirties no faktiskajām mēbeļu krāsām.
  • Nerūsējošais tērauds ir ļoti izturīgs pret ārējiem apstākļiem, tomēr tas ir jākopj un jāuztur tāpat kā jebkurš cits materiāls.

atmosfēras iedarbības tērauds

Pilsētas mēbeles, dārza mēbeles no atmosfēras izturīga tērauda

Weathering steel - zema leģētā tērauda veids, kas, pakļaujot to attiecīgam procesam, iegūst aizsargslāni, kas maldinoši izskatās pēc rūsas. Tas rada interesantu vizuālo efektu apvienojumā ar labām aizsargīpašībām. Tomēr tā nav izturība pret laikapstākļiem nerūsējošā tērauda līmenī. Ja tērauda daļas nav pārklātas, tas joprojām ir jutīgs pret ūdens iedarbību. Tas izraisa koroziju. Tāpēc mēs iesakām pasūtīt mēbeles no atmosfēras iedarbības izturīga tērauda ar nolūku tās izmantot telpās vai zem nojumes.

Sazinieties ar
Konfidencialitātes iestatījumi