Scandik pelnu trauku grozs 03.046.2

Mazā arhitektūra ar stilu.

Scandik atkritumu kaste ar pelnu trauku no oglekļa tērauda, krāsota 9005 RAL krāsā. Pelnu trauks izgatavots no nerūsējošā tērauda

Tērauda atkritumu tvertne ar pelnu trauku
Jumta grozs pēc izvēles: koka, tērauda, krāsots
Betona atkritumu urnas, pilsētas, ielas

tehniskie dati Izpētīt visu Roll all

Izmēri: paplašināt ritiniet uz leju

 • platums: 38 cm
 • augstums: 102 cm
 • dziļums: 38 cm

Materiāli: paplašināt ritiniet uz leju

 • oglekļa tērauds vai nerūsējošais tērauds
 • vietējās vai eksotiskās koksnes vai HPL lamināts

Weight: paplašināt ritiniet uz leju

 • 40 kg

iespējas Izpētīt visu Roll all

Nojume: paplašināt ritiniet uz leju

 • Eiropas skujkoku koksne
 • Eiropas izcelsmes cietkoksne
 • eļļota eksotiskā koksne
 • augstākās kvalitātes eksotiskā koksne
 • HPL plāksne
 • oglekļa tērauds (s235Jr)
 • nerūsējošais tērauds (Aisi 304)

Piestiprināšanas metode: paplašināt ritiniet uz leju

 • jābetonē
 • jāpieskrūvē

Pelnu trauks: paplašināt ritiniet uz leju

 • ar pelnu trauku

Iemaksas: paplašināt ritiniet uz leju

 • cinkota lokšņu metāla ieliktnis

Pieprasiet šo produktu:

Dizainers

Autora dizains: Iwona Żaczek

Visas tiesības aizsargātas.

Modeļa apraksts

Scandik atkritumu urna ir obligāts priekšmets modernā pilsētvidē. Tā minimālisma dizains viegli iederēsies vairumā pilsētu, ielu, parku, bulvāru, laukumu, tirdzniecības centru vai dzelzceļa staciju.


Tas ir turpinājums Scandik pilsētas mēbeļu līnijai, kurā ietilpst soliņi, pilsētas podi, saules stacija un grozi. Ir iespējams izvēlēties dažādas groza versijas: bez jumtiņa, ar jumtiņu un pelnu trauku, kas novietots groza augšējā daļā, kā arī dažādas pārstrādes groza versijas.


Scandik grozs 03.046.2 ir grozs ar pelnu trauku. Pelnu trauks atrodas groza pārsegā. Tas ir izgatavots no nerūsējošā tērauda. Viss grozs ir izgatavots no tērauda, ko balsta divas kājas, kuras galu galā paredzēts ieliet betonā. Var izvēlēties nerūsējošo tēraudu vai oglekļa tēraudu, cinkotu un pulverkrāsotu vēlamajā RAL krāsā. Groza jumts ir izgatavots no tērauda un koka. Izvēlieties vietējo vai eksotisko koksni. Koka vietā mēs varam izmantot HPL laminātu vai arī jumtiņu var pilnībā izgatavot no tērauda.


Grozam ir cinkota, cinkota lokšņu metāla ieliktnis, kas nodrošina ērtāku atkritumu maisu nomaiņu.

Scandik pilsētas mēbeles: soliņi, puķu podi, atkritumu urnas, saules stacija
Mūsdienu pilsēta un pilsētas mēbeles

Scandik pilsētas moteļu līnija

Turpmāk aprakstītie soli un Scandik sēdekļi ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda un eksotiskās koksnes, kas aizsargāta ar eļļošanas metodi. Gan sēdekļi, gan soliņi ir pieejami trīs variantos: bez atzveltnes, ar atzveltni un ar atzveltni un roku balstiem.

Scandik pilsētas moteļu līnija

Scandik pilsētas galdi ir pieejami divos variantos. Liels dārza galds un mazāks kafijas galdiņš. Turpmāk redzamie vizuālie attēli ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda un eksotiskā koka.

Scandik

Scandik pilsētas moteļu līnija

The Scandik litter bins presented below are made of stainless steel.

Emptying the bin

The bins open from the back and have removable galvanised steel inserts.

Scandik grozi Ieliktņu izņemšana

Scandik pilsētas moteļu līnija

Saules stacija ir Scandik pilsētas mēbeļu līnijas galvenais produkts. Tā ir autonoma saules stacija, kas izmanto saules enerģiju no fotoelementu paneļiem. Tas nodrošina enerģijas avotus mobilajām ierīcēm, izmantojot USB pieslēgvietas un maiņstrāvas kontaktligzdas, kā arī Wi-fi piekļuves punktu. Tas ir ideāli piemērots attālinātam darbam.

Apskatīt Scandik

Scandik pilsētas moteļu līnija

Scandik podi ir pieejami trīs izmēros. Tie atšķiras pēc platuma. Katlu augstums un dziļums ir vienāds. Turpmāk parādītie podi ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Pēc izvēles varat izvēlēties oglekļa tēraudu, kas ir cinkots un pārklāts ar pulverkrāsu klienta norādītajā RAL krāsā.

Skatīt Scandik

Scandik pilsētas moteļu līnija

Parādītās zīmes un informācijas paneļi ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Pieejami S, M, L, XL izmēri ar drukas laukumiem, kas atbilst A4, B2, B1.

Sastāvu piemēri

Zemāk ir sniegti Scandik mēbeļu kompozīciju piemēri. Vizualizācijās redzamas mēbeles no nerūsējošā tērauda un gaiša eksotiska koka.

Scandik - nerūsējošā tērauda pilsētas dārza soliņiPilsētas soliņš ar podiņu | Tērauda, koka pilsētas mēbelesScandik sols no perforēta tēraudaScandik pilsētas mēbeles | Soliņi, stādi, sēdekļiKafejnīcas mēbeles no nerūsējošā tēraudaScandik parka galds no nerūsējošā tērauda un eksotiskā kokaScandik moduļu soliņi

Mūsdienu līnija

Šīs sērijas modeļi galvenokārt ir nerūsējošā tērauda un melnā tērauda podi, kas izstrādāti, domājot par mūsdienīgu arhitektūru. Tie izceļas ar smalku estētiku, kas balstīta uz vienkāršu formu.

Mūsu grozi

Mūsu grozi ir perfekti pārdomāta dizaina, ko raksturo funkcionalitāte un augsta estētika. Atkarībā no jūsu vajadzībām jūs atradīsiet klasiskus modeļus vai modeļus ar papildus integrētu pelnu trauku.

Ražotājs

ZANO nav tikai dīleris. Kā mazās arhitektūrasražotājam mums ir lielākas iespējas apmierināt klientu vēlmes, pielāgojot mūsu dizainu jūsu īpašajām vajadzībām.

Sazinieties ar
Konfidencialitātes iestatījumi