Vienkāršs grozs 03.261

Mazā arhitektūra ar stilu.

Oglekļa tērauda grozi, kas krāsoti jūsu izvēlētajā krāsā
Vienkāršs plašs pilsētas grozs no nerūsējošā tērauda

tehniskie dati show all hide all

Izmēri: show hide

  • platums: 60 cm
  • augstums: 100 cm
  • dziļums: 30 cm

Jauda: show hide

  • jauda: 60 l

Materiāli: show hide

  • konstrukcija - nerūsējošais tērauds vai oglekļa tērauds
  • konteiners - nerūsējošais tērauds
  • ieliktnis - cinkota lokšņu metāla

iespējas show all hide all

Piestiprināšanas metode: show hide

  • jāpieskrūvē

Iemaksas: show hide

  • cinkota lokšņu metāla ieliktnis

pieejamās krāsas

Pieprasiet šo produktu:

Lejupielādes

produkta lapa

Modeļa apraksts

Vienkāršā atkritumu urna ir populāra pilsētas atkritumu urna, kas ir pieejama vairākās versijās - ar vai bez iebūvētām pelnu kastēm, ar dažādu ietilpību un šķiroto atkritumu versijā ar atsevišķiem atkritumu nodalījumiem. Modelis 03.261 ir vienkameras versija ar palielinātu tvertnes tilpumu - aptuveni 100 litri.


Tā ir liela āra sadzīves atkritumu urna, kas izgatavota no nerūsējošā tērauda vai pēc izvēles no krāsota oglekļa tērauda ar nerūsējošā tērauda tvertni. Iekšējais oderējums ir izgatavots no cinkota tērauda.

Vienkārša līnija

Simple ir pilsētas mēbeļu līnija, kas ietver pilsētas soliņus, krēslus, pilsētas galdus, atkritumu urnas, atkritumu urnas, atkritumu urnas un puķu, krūmu un koku podus. Tā ir vispopulārākā līnija, kas ir iecienīta klientu vidū.

Vienkārši grozi

Simple Urban Baskets ir modernu atkritumu grozu līnija. Tas ietver atsevišķus atkritumu grozus, grozus ar pelnu trauku, kā arī šķiroto atkritumu grozus, arī ar pelnu trauku.

Vienkārši soliņi

Vienkārši pilsētas soliņi un sēdekļi. Izgatavots no nerūsējošā tērauda, pēc izvēles no krāsota oglekļa tērauda un egles vai pēc izvēles no eksotiska koka.

Vienkārši puķu podi

Vienkāršie podi lieliski papildina atkritumu urnu un soliņu līniju. Pateicoties pieejamajiem izmēriem, mēs varam vidē ieviest puķes, krūmus, kā arī veselus kokus, kas ievietoti podos.

Mūsdienu līnija

Šīs sērijas modeļi galvenokārt ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda un melnā krāsā, un to dizains ir veidots, domājot par modernu arhitektūru. Tos raksturo smalka estētika, kas balstīta uz vienkāršu formu.

Mūsu podi

Mēs piedāvājam plašu pilsētvides stādu kastu klāstu dažādos stilos un standarta izmēros, ko var izmantot gan tieši pilsētvidē, skvēros un uz ietvēm, gan arī ēku iekšpusē, piemēram, tirdzniecības centros un biroju ēkās.

Ražotājs

ZANO nav tikai tirdzniecības starpnieks. Kā mazās arhitektūrasražotājam mums ir lielākas iespējas apmierināt mūsu klientu vēlmes, atbilstoši pielāgojot mūsu dizainu jūsu specifiskajām vajadzībām.

Sazinieties ar
Pārvaldīt sīkfailus