Scandik informācijas dēlis 08.046.M

Mazā arhitektūra ar stilu.

Pielāgotie āra informācijas stendi

Nerūsējošā tērauda metāla informācijas dēlis no ražotāja ZANO pilsētas mēbeles
Pašvaldību informācijas stendi
Informatīvie stendi, tribīnes, apdrukāts tērauds
Tērauda ziņojumu dēļi - dažādi izmēri
dimensijas | Informācijas padome 08.046.M

tehniskie dati Izpētīt visu Roll all

Izmēri: paplašināt ritiniet uz leju

  • platums: 76 cm
  • augstums: 111 cm
  • dziļums: 50 cm

Dēļu virsma: paplašināt ritiniet uz leju

  • 76 cm x 55 cm

Materiāli: paplašināt ritiniet uz leju

  • Nerūsējošais tērauds
  • Oglekļa tērauds, cinkots, krāsots RAL krāsā

Weight: paplašināt ritiniet uz leju

  • 50 kg

iespējas Izpētīt visu Roll all

Piestiprināšanas metode: paplašināt ritiniet uz leju

  • jābetonē
  • jāpieskrūvē

Pieprasiet šo produktu:

Dizainers

Autora dizains: Iwona Żaczek

Visas tiesības aizsargātas.

Modeļa apraksts

Mūsdienīgi, izturīgi ziņojumu dēļi ar smalkiem izliekumiem. Izstrādāti četri universāli drukas/ravēšanas laukuma izmēri. Drukas izmēri ir standarta A4, B2 un B1.


Dēļi ir pieejami četros izmēros no S līdz XL. S un M modeļi ir paredzēti īsas un kodolīgas informācijas sniegšanai. Tās var izmantot kā norādes zīmes. L un XL modeļi ir paredzēti plašākam saturam (piemēram, tūrisma maršrutu, pilsētu, lidostu un dzelzceļa staciju kartēm).


Tērauda konstrukcija garantē zīmju izturību pret laikapstākļiem un ilgu kalpošanas laiku. Konstrukcija ir pieejama no nerūsējošā tērauda vai oglekļa tērauda, cinkota un pulverkrāsota klienta norādītajā RAL krāsā.


Zīmes tiek piestiprinātas pie zemes, pie betona pamatnes pieskrūvējot enkurus.

Scandik pilsētas mēbeles: soliņi, puķu podi, atkritumu urnas, saules stacija
Mūsdienu pilsēta un pilsētas mēbeles

Scandik pilsētas moteļu līnija

Turpmāk aprakstītie soli un Scandik sēdekļi ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda un eksotiskās koksnes, kas aizsargāta ar eļļošanas metodi. Gan sēdekļi, gan soliņi ir pieejami trīs variantos: bez atzveltnes, ar atzveltni un ar atzveltni un roku balstiem.

Scandik pilsētas moteļu līnija

Scandik pilsētas galdi ir pieejami divos variantos. Liels dārza galds un mazāks kafijas galdiņš. Zemāk redzamie vizuālie attēli ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda un eksotiskā koka.

Scandik

Scandik pilsētas moteļu līnija

Tālāk redzamie Scandik atkritumu grozi ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda.

Scandik pilsētas moteļu līnija

Saules stacija ir Scandik pilsētas mēbeļu līnijas galvenais produkts. Tā ir autonoma saules stacija, kas izmanto saules enerģiju no fotoelementu paneļiem. Tas nodrošina enerģijas avotus mobilajām ierīcēm, izmantojot USB pieslēgvietas un maiņstrāvas kontaktligzdas, kā arī Wi-fi piekļuves punktu. Tas ir ideāli piemērots attālinātam darbam.

Apskatīt Scandik

Scandik pilsētas moteļu līnija

Scandik podi ir pieejami trīs izmēros. Tie atšķiras pēc platuma. Katlu augstums un dziļums ir vienāds. Turpmāk parādītie podi ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Pēc izvēles varat izvēlēties oglekļa tēraudu, kas ir cinkots un pārklāts ar pulverkrāsu klienta norādītajā RAL krāsā.

Skatīt Scandik

Scandik pilsētas moteļu līnija

Parādītās zīmes un informācijas paneļi ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Pieejami S, M, L, XL izmēri ar drukas laukumiem, kas atbilst A4, B2, B1.

Sastāvu piemēri

Zemāk ir sniegti Scandik mēbeļu kompozīciju piemēri. Vizualizācijās redzamas mēbeles no nerūsējošā tērauda un gaiša eksotiska koka.

Scandik - nerūsējošā tērauda pilsētas dārza soliņiPilsētas soliņš ar podiņu | Tērauda, koka pilsētas mēbelesScandik sols no perforēta tēraudaScandik pilsētas mēbeles | Soliņi, stādi, sēdekļiKafejnīcas mēbeles no nerūsējošā tēraudaScandik parka galds no nerūsējošā tērauda un eksotiskā kokaScandik moduļu soliņi

Mūsdienu līnija

Šīs sērijas modeļi galvenokārt ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda un melnā tērauda podiem, kas izstrādāti, domājot par mūsdienīgu arhitektūru. Tie izceļas ar smalku estētiku, kuras pamatā ir nekomplicēta forma.

Mūsu soliņi

Mēs piedāvājam vairākus desmitus dažāda dizaina stendu modeļu. Papildus standarta soliem ar atzveltnēm mēs ražojam arī solus bez atzveltnēm, divpusējus vai sešstūrveida solus. Tie ir parku soliņi, ielu soliņi, galeriju soliņi un biroju soliņi.

Ražotājs

ZANO nav tikai tirdzniecības starpnieks. Kā mazās arhitektūrasražotājam mums ir lielākas iespējas apmierināt mūsu klientu vēlmes, attiecīgi pielāgojot mūsu dizainu jūsu specifiskajām vajadzībām.

Sazinieties ar
Konfidencialitātes iestatījumi