Betona sēdvietas 02.451

Mazā arhitektūra ar stilu.

Arhitektūras betona kubs 02.451
Betona kubs 02.451

tehniskie dati Izpētīt visu Roll all

Izmēri: paplašināt ritiniet uz leju

  • platums: 39 cm
  • garums: 39 cm
  • augstums: 45 cm

Materiāli: paplašināt ritiniet uz leju

  • arhitektoniskais betons

Weight: paplašināt ritiniet uz leju

  • 165 kg

iespējas Izpētīt visu Roll all

Piestiprināšanas metode: paplašināt ritiniet uz leju

  • brīvi stāvošs

pieejamās krāsas

Pieprasiet šo produktu:

Modeļa apraksts

Arhitektoniskais betona sēdeklis ir klasiska dizaina, kas iederas jebkurā telpā.

Sēdeklis ir izgatavots no arhitektoniskā betona, kura stiprība pārsniedz 100 MPa (tas ir aptuveni 3 reizes vairāk nekā betons, ko izmanto tiltu būvniecībā). 4 krāsu izvēle saskaņā ar betona krāsu tabulu. Turklāt kubu ir iespējams nokrāsot jebkurā krāsā, izmantojot krāsas ar zemu pārklājumu, t. i., lai iejauktos betona krāsā, saglabājot tā faktūru un struktūru - betons netiks pārkrāsots.

Betona sēdvietu kubs ir pārklāts ar speciālu impregnējumu, kas samazina iekrāsošanās iespēju, bet maisījums ir pašattīrošs, t. i., lietus un saules ietekmē tas no savas virsmas atbrīvojas no daļas iekrāsojumu un netīrumu.

Mūsdienu līnija

Šīs sērijas modeļi galvenokārt ir nerūsējošā tērauda un melnā krāsā izgatavoti soliņi, kas veidoti, domājot par modernu arhitektūru. Tie izceļas ar smalku estētiku, kas balstīta uz vienkāršām formām bez liekiem rotājumiem.

Mūsu soliņi

Mūsu sortimentā ir vairāki desmiti dažāda dizaina solu modeļu. Papildus standarta soliem ar atzveltnēm mēs ražojam arī solus bez atzveltnēm, divpusējos un sešstūrveida solus. Tie ir parku soliņi, ielu soliņi, galeriju soliņi un biroju soliņi.

Ražotājs

ZANO nav tikai tirdzniecības starpnieks. Kā mazās arhitektūrasražotājam mums ir lielākas iespējas apmierināt mūsu klientu vēlmes, atbilstoši pielāgojot mūsu dizainu jūsu specifiskajām vajadzībām.

Sazinieties ar
Konfidencialitātes iestatījumi