Orbīta sols 02.450.2

Mazā arhitektūra ar stilu.

Mūsdienīgi pilsētas soliņi | Moduļu konstrukcija - iespēja kombinēt soliņus
Modulārais sols Orbit 02.450.2
Moduļu soliņi jebkurā konfigurācijā
Modulārās pilsētas mēbeles, soliņi, puķu podi, atkritumu urnas

tehniskie dati Izpētīt visu Roll all

Izmēri: paplašināt ritiniet uz leju

 • platums: 90 cm
 • garums: 90 cm
 • augstums: 42 cm

Materiāli: paplašināt ritiniet uz leju

 • oglekļa tērauds vai nerūsējošais tērauds
 • koks

Weight: paplašināt ritiniet uz leju

 • 75 kg

iespējas Izpētīt visu Roll all

Sēdeklis: paplašināt ritiniet uz leju

 • Eiropas skujkoku koksne
 • Eiropas izcelsmes cietkoksne
 • eļļota eksotiskā koksne
 • augstākās kvalitātes eksotiskā koksne

Piestiprināšanas metode: paplašināt ritiniet uz leju

 • jāpieskrūvē

pieejamās krāsas

Pieprasiet šo produktu:

Dizainers

Autora dizains: Filip Babiarz

Visas tiesības aizsargātas.

Modeļa apraksts

Sols Orbit 02.450.2 ir jaunums mūsu katalogā. Tās galvenā priekšrocība ir tās modularitāte, kas ļauj kombinēt atsevišķus elementus dažādās kompozīcijās, piešķirot modernu raksturu jebkurai telpai, kurā tie atrodas.

Soliņš ir izgatavots no koka un tērauda - klients pats izvēlas, kāda veida koksni (vietējās vai eksotiskās koksnes, piemēram, sapeli un iroko) un tēraudu iekļaut izstrādājumā. Mēs piedāvājam gan augstākās kvalitātes nerūsējošo tēraudu, gan melno tēraudu, ko var nokrāsot jebkurā RAL krāsā. Soliņa oriģinālā forma un dizains padara to par priekšrocību ne tikai izskata, bet arī funkcionalitātes ziņā. Komplektā ir divi moduļi - labais, kas redzams attēlā, un kreisais ar numuru 02.450.1. Moduļus var kombinēt apļos un puslodēs vai kā atsevišķas mēbeles, kuras var stumt paralēli sienām un novietot telpu stūros. Orbit 02.450.2 būs piemērots gan atklātām telpām, gan moderniem interjeriem. To var izmantot kā brīvi stāvošu modeli, taču to var arī piestiprināt pie grīdas ar sienas tapām.

Orbit ir modulāro soliņu un podiņu līnija, kurus var kombinēt dažādās kompozīcijās, kas ievērojami uzlabo telpas, kurā tie ir novietoti, izskatu. Interesantais dizains un soliņu pamatīgā koncepcija padara Orbit sērijas mēbeles daudzfunkcionālas. Tie lieliski iederēsies gan modernās pilsētvides telpās, gan biroju ēku vai tirdzniecības centru interjeros. Pateicoties to konstrukcijai, tos var novietot paralēli sienām, telpu stūros vai kombinēt kompozīcijās, piemēram, apļos vai puslodēs. Ražošanā izmantotais augstākās kvalitātes tērauds un koks nodrošina Orbit soliņu izturību un skaistu izskatu.

Orbit podi. Mūsu piedāvājumā ir trīs veidu modulārie podi, kurus var kombinēt savā starpā un kuri atšķiras ar pamatnes formu: pods ar arkas formas pamatni, zems kvadrātveida pods un augsts kvadrātveida pods.

ORBIT soliņi ir pieejami trīs variantos: kreisās arkas, labās arkas un soliņš ar kvadrātveida pamatni, kurus kā moduļu elementus var brīvi kombinēt savā starpā, veidojot dažādas konfigurācijas.

Kompozīciju piemēri

Katru no soliem un sēdekļiem var kombinēt savā starpā jebkurā
kompozīcijā. Soliņus un sēdekļus var arī
kā brīvi stāvošus objektus.

Orbit sērijas pilsētas podi un soliņiOrbit city furniture | sēdvietu mēbeles biznesa zonaiOrbit sērija | Pilsētas mēbeles no ZANOOrbītas sols 02.450.1Modulārais sols Orbit 02.450.2

Orbītas līnija

Orbit līnija ir modulāro soliņu un stādu kastu kolekcija, ko var salikt kopā dažādās kompozīcijās, lai radītu interesantus telpas dizaina elementus. Pateicoties tās daudzpusībai, šīs sērijas elementus var izmantot gan kompaktu sēdvietu salu veidošanai, gan brīvi izkliedētu kompozīciju veidošanai lielākos laukumos.

Mūsu soliņi

Mūsu klāstā ir vairāki desmiti dažādu stilu soliņu modeļu. Papildus standarta soliem ar atzveltni mēs ražojam arī solus bez atzveltnes, divpusējus vai sešstūrainus solus. To vidū ir parku soliņi, ielu soliņi, galeriju soliņi un biroja soliņi.

Ražotājs

ZANO nav tikai tirgotājs. Patiesībā, būdamiielu mēbeļu ražotājs, mēs spējam apmierināt savu klientu vēlmes, pielāgojot savu dizainu jūsu individuālajām vajadzībām.

Sazinieties ar
Konfidencialitātes iestatījumi