Scandik sēdeklis 02.146

Mazā arhitektūra ar stilu.

Scandik sēdeklis no nerūsējošā tērauda un caurspīdīga egles koka
Scandik sēdekļi četros krāsu variantos oglekļa tērauda krāsošanai
Scandik sēdekļi ir trīs versijās. Ar atzveltni un roku balstiem, ar atzveltni un bez atzveltnes.
Ielu sēdeklis izgatavots no nerūsējošā tērauda un koka sēdekļa
Viens tērauda sols ar krāsainu sēdekli
Tērauda mēbeles ar krāsotu koku
Pilsētas sēdeklis, pilsētas soliņš, ielas soliņš, parka soliņš, ciets, tērauds
Ielu sēdvietas - nerūsējošais tērauds un eksotiskais koks
Scandik sēdeklis

tehniskie dati show all hide all

Materiāli: show hide

 • tērauds: oglekļa vai nerūsējošais
 • Vietējā skujkoku vai eksotiskā koksne (iroko, sapeli, meranti, tauari)
 • HPL

Izmēri: show hide

 • platums: 51,5 cm
 • augstums: 44 cm
 • dziļums: 51,5 cm

iespējas show all hide all

Sēdeklis: show hide

 • Eiropas skujkoku koksne
 • eļļota eksotiskā koksne
 • augstākās kvalitātes eksotiskā koksne
 • oglekļa tērauds (s235Jr)
 • nerūsējošais tērauds (Aisi 304)
 • HPL plāksne

Piestiprināšanas metode: show hide

 • jāpieskrūvē

Pieprasiet šo produktu:

Dizainers

Autora dizains: Iwona Żaczek

Visas tiesības aizsargātas.

Modeļa apraksts

Scandik līnija ir veidota tā, lai tās elementi - soliņi, puķu podi, sēdekļi, atkritumu grozi un saules stacija - būtu modulāri savienojami.


Scandik 02.146 sēdeklis ir šīs sērijas pamata mēbele. To var kombinēt ar gandrīz jebkuru citu mēbeli. Tas ir vienāds ar ⅓ jebkura Scandik sola garuma. Sēdeklis galvenokārt tika izstrādāts saules stacijai kā soliņš, kas papildina sēdvietu galdu. Galds stacijā ir pietiekami plats, lai mēs varētu blakus novietot 02.146 sēdvietu, un tajā pašā laikā pie tā var novietot personu ratiņkrēslā.


Sēdekļa konstrukcija ir izgatavota no tērauda. Izvēle ir starp nerūsējošo tēraudu un oglekļa tēraudu, kas ir cinkots un krāsots klienta izvēlētā RAL krāsā. Sēdekļa augšdaļa ir izgatavota no koka. Pēc pieprasījuma mēs varam izgatavot mēbeles no jebkura veida vietējās koksnes vai eksotiskās koksnes. Pēc izvēles Scandik līnijā koksni var aizstāt ar HPL laminātu vai arī visu mēbeli, tāpat kā konstrukciju, var izgatavot no tērauda.

Scandik pilsētas mēbeles: soliņi, puķu podi, atkritumu urnas, saules stacija
Mūsdienu pilsēta un pilsētas mēbeles

Scandik pilsētas moteļu līnija

Turpmāk aprakstītie soli un Scandik sēdekļi ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda un eksotiskās koksnes, kas aizsargāta ar eļļošanas metodi. Gan sēdekļi, gan soliņi ir pieejami trīs variantos: bez atzveltnes, ar atzveltni un ar atzveltni un roku balstiem.

Scandik pilsētas moteļu līnija

Scandik pilsētas galdi ir pieejami divos variantos. Liels dārza galds un mazāks kafijas galdiņš. Zemāk redzamie vizuālie attēli ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda un eksotiskā koka.

Scandik

Scandik pilsētas moteļu līnija

The Scandik litter bins presented below are made of stainless steel.

Emptying the bin

The bins open from the back and have removable galvanised steel inserts.

Scandik grozi Ieliktņu izņemšana

Scandik pilsētas moteļu līnija

Saules stacija ir Scandik pilsētas mēbeļu līnijas galvenais produkts. Tā ir autonoma saules stacija, kas izmanto saules enerģiju no fotoelementu paneļiem. Tas nodrošina enerģijas avotus mobilajām ierīcēm, izmantojot USB pieslēgvietas un maiņstrāvas kontaktligzdas, kā arī Wi-fi piekļuves punktu. Tas ir ideāli piemērots attālinātam darbam.

Apskatīt Scandik

Scandik pilsētas moteļu līnija

Scandik podi ir pieejami trīs izmēros. Tie atšķiras pēc platuma. Katlu augstums un dziļums ir vienāds. Turpmāk parādītie podi ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Pēc izvēles varat izvēlēties oglekļa tēraudu, kas ir cinkots un pārklāts ar pulverkrāsu klienta norādītajā RAL krāsā.

Skatīt Scandik

Scandik pilsētas moteļu līnija

Parādītās zīmes un informācijas paneļi ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Pieejami S, M, L, XL izmēri ar drukas laukumiem, kas atbilst A4, B2, B1.

Sastāvu piemēri

Zemāk ir sniegti Scandik mēbeļu kompozīciju piemēri. Vizualizācijās redzamas mēbeles no nerūsējošā tērauda un gaiša eksotiska koka.

Scandik - nerūsējošā tērauda pilsētas dārza soliņiPilsētas soliņš ar podiņu | Tērauda, koka pilsētas mēbelesScandik sols no perforēta tēraudaScandik pilsētas mēbeles | Soliņi, stādi, sēdekļiKafejnīcas mēbeles no nerūsējošā tēraudaScandik parka galds no nerūsējošā tērauda un eksotiskā kokaScandik moduļu soliņi

Mūsdienu līnija

Šīs sērijas modeļi galvenokārt ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda un melnā tērauda podiem, kas izstrādāti, domājot par mūsdienīgu arhitektūru. Tie izceļas ar smalku estētiku, kuras pamatā ir nekomplicēta forma.

Mūsu soliņi

Mēs piedāvājam vairākus desmitus dažāda dizaina stendu modeļu. Papildus standarta soliem ar atzveltnēm mēs ražojam arī solus bez atzveltnēm, divpusējus vai sešstūrveida solus. Tie ir parku soliņi, ielu soliņi, galeriju soliņi un biroju soliņi.

Ražotājs

ZANO nav tikai tirdzniecības starpnieks. Kā mazās arhitektūrasražotājam mums ir lielākas iespējas apmierināt mūsu klientu vēlmes, attiecīgi pielāgojot mūsu dizainu jūsu specifiskajām vajadzībām.

Sazinieties ar
Pārvaldīt sīkfailus