Scandik sols 02.046.1

Mazā arhitektūra ar stilu.

Pilsētas soliņš ar atzveltni un roku balstiem no oglekļa tērauda un koka
Pilsētas soliņš ar roku balstiem un atzveltni | Pilsētas mēbeles senioriem
modernas pilsētas mēbeles no nerūsējošā tērauda
Izturīgs sols ar atzveltni un roku balstiem
Tērauda sols ar koka atzveltni un sēdekli
Moderns un stilīgs pilsētas soliņš
Pilsētas soliņš ar koka sēdekli

tehniskie dati show all hide all

Izmēri: show hide

 • platums: 154,5 cm
 • dziļums: 51,5 cm
 • sēdekļa augstums: 44 cm
 • augstums ar atzveltni: 81 cm

Materiāli: show hide

 • tērauds: oglekļa vai nerūsējošais
 • Vietējā skujkoku vai eksotiskā koksne (iroko, sapeli, meranti, tauari)
 • HPL

Weight: show hide

 • 60 kg

iespējas show all hide all

Sēdeklis un atzveltne: show hide

 • Eiropas skujkoku koksne
 • eļļota eksotiskā koksne
 • augstākās kvalitātes eksotiskā koksne
 • HPL plāksne

Piestiprināšanas metode: show hide

 • jāpieskrūvē

Pieprasiet šo produktu:

Dizainers

Autora dizains: Iwona Żaczek

Visas tiesības aizsargātas.

Modeļa apraksts

Scandik sols 02.046.1 ir mūsdienīgs pilsētas sols, kura dizains atgādina skandināvu mazās arhitektūras paraugus. Minimālisms, formas vienkāršība un uzmanība detaļām padara soliņu modernu un patīkamu. Tas lieliski iederēsies modernā telpā. Mēs to īpaši iesakām izmantot āra projektos, piemēram, parkos, ielās un skvēros. Scandik sols 02.046.1 ir versija ar atzveltni un roku balstiem, kas var būt lielisks uzlabojums senioriem. Ir pieejamas arī sola versijas tikai ar atzveltni un bez atzveltnes.


Soliņa rāmis ir izgatavots no tērauda. Izvēlieties no nerūsējošā tērauda un oglekļa tērauda, cinkota vai pulverkrāsota tērauda jebkurā RAL krāsā. Soliņa apdare, t. i., sēdeklis un atzveltne, ir izgatavota no koka vai pēc izvēles no HPL lamināta vai tērauda. Koka elementi ir izgatavoti no vietējās vai eksotiskās koksnes.

Viss sols ir pieskrūvēts pie grīdas ar dībeļiem.

Scandik pilsētas mēbeles: soliņi, puķu podi, atkritumu urnas, saules stacija
Mūsdienu pilsēta un pilsētas mēbeles

Scandik pilsētas moteļu līnija

Turpmāk aprakstītie soli un Scandik sēdekļi ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda un eksotiskās koksnes, kas aizsargāta ar eļļošanas metodi. Gan sēdekļi, gan soliņi ir pieejami trīs variantos: bez atzveltnes, ar atzveltni un ar atzveltni un roku balstiem.

Scandik pilsētas moteļu līnija

Scandik pilsētas galdi ir pieejami divos variantos. Liels dārza galds un mazāks kafijas galdiņš. Zemāk redzamie vizuālie attēli ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda un eksotiskā koka.

Scandik

Scandik pilsētas moteļu līnija

The Scandik litter bins presented below are made of stainless steel.

Emptying the bin

The bins open from the back and have removable galvanised steel inserts.

Scandik grozi Ieliktņu izņemšana

Scandik pilsētas moteļu līnija

Saules stacija ir Scandik pilsētas mēbeļu līnijas galvenais produkts. Tā ir autonoma saules stacija, kas izmanto saules enerģiju no fotoelementu paneļiem. Tas nodrošina enerģijas avotus mobilajām ierīcēm, izmantojot USB pieslēgvietas un maiņstrāvas kontaktligzdas, kā arī Wi-fi piekļuves punktu. Tas ir ideāli piemērots attālinātam darbam.

Apskatīt Scandik

Scandik pilsētas moteļu līnija

Scandik podi ir pieejami trīs izmēros. Tie atšķiras pēc platuma. Katlu augstums un dziļums ir vienāds. Turpmāk parādītie podi ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Pēc izvēles varat izvēlēties oglekļa tēraudu, kas ir cinkots un pārklāts ar pulverkrāsu klienta norādītajā RAL krāsā.

Skatīt Scandik

Scandik pilsētas moteļu līnija

Parādītās zīmes un informācijas paneļi ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Pieejami S, M, L, XL izmēri ar drukas laukumiem, kas atbilst A4, B2, B1.

Sastāvu piemēri

Zemāk ir sniegti Scandik mēbeļu kompozīciju piemēri. Vizualizācijās redzamas mēbeles no nerūsējošā tērauda un gaiša eksotiska koka.

Scandik - nerūsējošā tērauda pilsētas dārza soliņiPilsētas soliņš ar podiņu | Tērauda, koka pilsētas mēbelesScandik sols no perforēta tēraudaScandik pilsētas mēbeles | Soliņi, stādi, sēdekļiKafejnīcas mēbeles no nerūsējošā tēraudaScandik parka galds no nerūsējošā tērauda un eksotiskā kokaScandik moduļu soliņi

Mūsdienu līnija

Šīs sērijas modeļi galvenokārt ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda un melnā tērauda podiem, kas izstrādāti, domājot par mūsdienīgu arhitektūru. Tie izceļas ar smalku estētiku, kuras pamatā ir nekomplicēta forma.

Mūsu soliņi

Mēs piedāvājam vairākus desmitus dažāda dizaina stendu modeļu. Papildus standarta soliem ar atzveltnēm mēs ražojam arī solus bez atzveltnēm, divpusējus vai sešstūrveida solus. Tie ir parku soliņi, ielu soliņi, galeriju soliņi un biroju soliņi.

Ražotājs

ZANO nav tikai tirdzniecības starpnieks. Kā mazās arhitektūrasražotājam mums ir lielākas iespējas apmierināt mūsu klientu vēlmes, attiecīgi pielāgojot mūsu dizainu jūsu specifiskajām vajadzībām.

Sazinieties ar
Pārvaldīt sīkfailus