Travetto sols 02.407.1

Mazā arhitektūra ar stilu.

Travetto pilsētas sols apvieno minimālisma formu ar lielo pilsētu moderno raksturu.
Minimālistisks soliņš no tērauda un koka modernām pilsētvides telpām
Travetto soliņš modernām pilsētām un klasiskām publiskām telpām

tehniskie dati show all hide all

Izmēri: show hide

  • platums: 49 cm
  • garums: 299 cm
  • augstums: 41 cm

Weight: show hide

  • 139 kg

iespējas show all hide all

Sēdeklis: show hide

  • Eiropas skujkoku koksne
  • eļļota eksotiskā koksne
  • augstākās kvalitātes eksotiskā koksne

Piestiprināšanas metode: show hide

  • jāpieskrūvē

pieejamās krāsas

Pieprasiet šo produktu:

Dizainers

Autora dizains: Filip Babiarz

Visas tiesības aizsargātas.

Modeļa apraksts

Travetto sols ir stilīgs sols ar klasiskām līnijām, kas uzlabos jebkuras mūsdienīgas pilsētas arhitektūras telpas raksturu.

Travetto ir koka sols ar tērauda konstrukciju. Tas ir izgatavots no melna vai nerūsējošā tērauda. Lai gan standarta sola garums ir 2 metri, Travetto sols ir garāks - 3 metri , kas to atšķir no citiem līdzīgiem produktiem.

Sēdvietām izmantotie dēļi ir izvietoti vertikāli, kas tiem nodrošina lielāku izturību pret saliekšanos. Turklāt dēļi ir savienoti ar nerūsējošā tērauda stieni, kas nodrošina vienmērīgu attālumu starp dēļiem un konstrukcijas izturību . Soliņu balsta trīs īsi dēļi, kas nodrošina ērtu atpūtu mugurkaulam. Neraugoties uz lielo svaru, sols nav smags - gluži pretēji.

Vēl viena sola iezīme ir modulārā sistēma, kas ļauj vairākus solus savienot rindā, veidojot, piemēram, vienu 15 metrus garu solu. Koks ir aizsargāts ar īpašu pret laikapstākļiem izturīgu pārklājumu, tāpat kā tērauds, kas ir aizsargāts ar izturīgu cinkošanu un pulverkrāsots jebkurā krāsā no Ral paletes. Turklāt soliņu var piestiprināt pie zemes ar sienas dakšu palīdzību.

Soliņš ir pieejams divos variantos: ar atzveltni vai bez tās.

Mūsdienu līnija

Šīs sērijas modeļi galvenokārt ir nerūsējošā tērauda un melnā krāsā izgatavoti podi, kas veidoti, domājot par mūsdienīgu arhitektūru. Tie izceļas ar smalku estētiku, kas balstīta uz vienkāršu formu.

Mūsu podi

Mēs piedāvājam plašu pilsētvides stādu kastu klāstu dažādos stilos un standarta izmēros, ko var izmantot gan tieši pilsētvidē, skvēros un uz ietvēm, gan arī ēku iekšpusē, piemēram, tirdzniecības centros un biroju ēkās.

Ražotājs

ZANO nav tikai tirdzniecības starpnieks. Kā mazās arhitektūrasražotājam mums ir lielākas iespējas apmierināt mūsu klientu vēlmes, atbilstoši pielāgojot mūsu dizainu jūsu specifiskajām vajadzībām.

Sazinieties ar
Pārvaldīt sīkfailus