Scandik galds 13.146.2.P

Mazā arhitektūra ar stilu.

Scandik 13.146.2.P tabula | oglekļa tērauds

Galds Scandik 13.146.2.P | nerūsējošais tērauds
Scandik - pilsētas galdi, dažādi augstumi
Scandik Pilsētas mēbeles | ZANO Pilsētas mēbeles
Scandik 13.146.2.P tabula | izmēri

tehniskie dati Izpētīt visu Roll all

Materiāli: paplašināt ritiniet uz leju

  • konstrukcija - nerūsējošais tērauds vai oglekļa tērauds, cinkots un pulverkrāsots.

Izmēri: paplašināt ritiniet uz leju

  • platums: 52 cm
  • augstums: 100 cm
  • dziļums: 52 cm

Weight: paplašināt ritiniet uz leju

  • 30 kg

pieejamās krāsas

Pieprasiet šo produktu:

Dizainers

Autora dizains: Iwona Żaczek

Visas tiesības aizsargātas.

Modeļa apraksts

Scandik pilsētas mēbeles: soliņi, puķu podi, atkritumu urnas, saules stacija
Mūsdienu pilsēta un pilsētas mēbeles

Scandik pilsētas moteļu līnija

Tālāk redzamie Scandik soli un sēdekļi ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Gan sēdekļi, gan soliņi ir pieejami trīs variantos: bez atzveltnes, ar atzveltni un ar atzveltni un roku balstiem.

Scandik pilsētas moteļu līnija

Scandik pilsētas galdi ir pieejami divos variantos. Liels dārza galds un mazāks kafijas galdiņš. Zemāk redzamie vizuālie attēli ir no nerūsējošā tērauda un eksotiskā koka.

Scandik

Scandik pilsētas moteļu līnija

Tālāk redzamie Scandik atkritumu grozi ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda.

Scandik pilsētas moteļu līnija

Saules stacija ir Scandik pilsētas mēbeļu līnijas galvenais produkts. Tā ir autonoma saules stacija, kas izmanto fotoelementu paneļa saražoto elektroenerģiju. Izmantojot iebūvēto USB A vai 230 V kontaktligzdu, lai darbinātu, piemēram, klēpjdatoru, planšetdatoru vai mobilo tālruni, ir iespējams pilnībā pārcelt darbu ārā.

Apskatīt Scandik

Scandik pilsētas moteļu līnija

Scandik podi ir pieejami trīs izmēros. Tie atšķiras pēc platuma. Katlu augstums un dziļums ir vienāds. Tālāk redzamie podi ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Pēc izvēles varat izvēlēties tos izgatavot no oglekļa tērauda, ko mēs cinkotu un pārklātu ar pulverkrāsu klienta norādītajā RAL krāsā.

Scandik pilsētas moteļu līnija

Parādītās zīmes un ziņojumu dēļi ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Tie ir pieejami S, M, L, XL izmēros ar drukas laukumiem, kas atbilst A4, B2, B1.

Sastāvu piemēri

Zemāk ir sniegti Scandik mēbeļu kompozīciju piemēri. Vizualizācijās redzamas mēbeles no nerūsējošā tērauda un gaiša eksotiska koka.

Scandik - nerūsējošā tērauda pilsētas dārza soliņiPilsētas soliņš ar podiņu | Tērauda, koka pilsētas mēbelesScandik sols no perforēta tēraudaScandik pilsētas mēbeles | Soliņi, stādi, sēdekļiKafejnīcas mēbeles no nerūsējošā tēraudaScandik parka galds no nerūsējošā tērauda un eksotiskā kokaScandik moduļu soliņi

Mūsdienu līnija

Šīs sērijas modeļi galvenokārt ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda un melnā krāsā, un to dizains veidots, domājot par mūsdienīgu arhitektūru. Tos raksturo smalka estētika, kas balstīta uz nekomplicētu formu.

Mūsu galdi

Mūsu piedāvājumā ir galdi no nerūsējošā tērauda vai oglekļa tērauda ar koka, HPL vai betona virsmām. Tie lielākoties stilistiski sasaucas ar soliņu līniju, lieliski iekļaujoties tajā. Tas padara piedāvātos galdus par lielisku papildinājumu mūsu moderno pilsētas mēbeļu kolekcijai.

Ražotājs

ZANO nav tikai tirdzniecības starpnieks. Kā mazās arhitektūrasražotājam mums ir lielākas iespējas apmierināt mūsu klientu vēlmes, atbilstoši pielāgojot mūsu dizainu jūsu specifiskajām vajadzībām.

Sazinieties ar
Konfidencialitātes iestatījumi