Orbītas amats 01.073

Mazā arhitektūra ar stilu.

eleganti un estētiski mūsdienīgi balsti
Nerūsējošā tērauda žoga stabi
Amats 01.073

tehniskie dati Izpētīt visu Roll all

Izmēri: paplašināt ritiniet uz leju

  • augstums no zemes virsmas: 100 cm
  • diametrs: 9 cm

Materiāli: paplašināt ritiniet uz leju

  • Nerūsējošais tērauds

iespējas Izpētīt visu Roll all

Piestiprināšanas metode: paplašināt ritiniet uz leju

  • jābetonē
  • jāpieskrūvē

Žogu stiprinājumi: paplašināt ritiniet uz leju

  • vienpusējs
  • abpusējs
  • nav

Pieprasiet šo produktu:

Lejupielādes

produkta lapa

Modeļa apraksts

Mūsdienīgs pilsētas stabs, kas izmantojams gan kā demarkācijas stabs, gan kā stāvvietas stabs. Modernistiskā forma un raksturīgais slīpums augšpusē ar vietā atstātu ieliktni piešķir tam ļoti modernu izskatu, kas iederas jebkurā mūsdienu pilsētas arhitektūrā, jo īpaši jaunuzceltu tirdzniecības centru, muzeju vai sporta objektu tuvumā. Staba konstrukcija ir no nerūsējošā tērauda izgatavota caurule, kas ir papildus slīpēta. Orbītas modeļa augstums ir 1 m. To var piestiprināt pie zemes ar betona pamatu vai ar skrūvēm (izmantojot speciālu atloku, kas piestiprināts pie zemes). Abās versijās stabiņš ir diezgan viegls - sver 7 vai 9,5 kilogramus. Prezentētais modelis izceļas arī ar ļoti pievilcīgu cenu.

Mūsdienu līnija

Šīs sērijas modeļi galvenokārt ir nerūsējošā tērauda un melnā tērauda augu podi, kas izstrādāti, domājot par mūsdienīgu arhitektūru. Tos raksturo smalka estētika, kuras pamatā ir nekomplicēta masivitāte.

Mūsu amati

Mūsu pjedestālus var izmantot dažādos veidos kā pilsētvides arhitektūras norobežojošus elementus. Tos var izmantot gan zaļo zonu norobežošanai, gan autostāvvietu aizsardzībai. Mēs piedāvājam divas mūsu bollardu līnijas: retro un moderno - klasisko čuguna bollardu līniju un moderno tērauda bollardu līniju.

Ražotājs

ZANO nav tikai dīleris. Kā mazās arhitektūrasražotājam mums ir lielākas iespējas apmierināt klientu vēlmes, pielāgojot mūsu dizainu jūsu īpašajām vajadzībām.

Sazinieties ar
Konfidencialitātes iestatījumi