Dizaina studija

32 gadu pieredze.

Ideja

Mūsu dizaina studija tika izveidota, domājot par mūsu klientu neparastām, sarežģītām un netradicionālām idejām. Kā uzņēmums, kas seko mūsdienīguma garam, mēs vēlamies apmierināt visas uz mums liktās cerības. Tāpēc, ja mūsu piedāvājumā esošie produkti nesaskan ar jūsu redzējumu, sazināšanās ar Zano dizaina studiju noteikti būs veiksmīga. Mūsu radošā arhitektu, inženieru un grafikas dizaineru komanda, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un programmatūru, pārveidos jebkuru dizaina ideju patiesi skaistā un lietojamā formā. Lielākai efektivitātei esam sadalījuši mūsu studijas darbības jomu divās daļās: rūpnieciskajā dizainā un mazās arhitektūras dizainā.

Profesionālisms

Pirmās pamatā ir plašs pakalpojumu klāsts, sākot no projektēšanas tādās programmās kā 3ds Max, SolidWorks un AutoCAD līdz pat tehniskās dokumentācijas un prototipu izveidei. Rūpnieciskā dizaina studijas darbības pamatā lielākoties ir melna tērauda un nerūsējošā tērauda konstrukcijas, ko līdzsvaro koka vai stikla elementi. Mūsu speciālisti izmanto savas zināšanas un pieredzi dažādās būvniecības jomās.

Inovācijas

Savukārt maza mēroga arhitektūras projektēšanas pamatā ir aglomerācijas telpas atsevišķu funkcionālo elementu izveide. Ja jums ir sapņu dizains kādai pilsētas mēbelei, ar šīs dizaina nodaļas palīdzību jūs varēsiet izveidot tās perfektu, reālistisku analogu. Nelielā arhitektūras studija neaprobežojas ar vienu vadošo stilu, bet atsaucas gan uz modernu, gan retro estētiku. Mūsu pilsētas mēbeles galvenokārt tiek veidotas no nerūsējošā tērauda, melnā tērauda un koka papildinājumiem. Tomēr pēc īpaša pieprasījuma mēs ļaujam izmantot, piemēram, sveķu betonu, arhitektonisko betonu vai čugunu. Tāpēc mēs varam piedāvāt oriģinālas ielu mēbeles jebkurā stilā, izmērā un krāsā - atbilstoši klienta vēlmēm. Daudzas Polijas pašvaldības un pilsētu teritorijas jau ir uzticējušās mūsu projektiem...

Sadarbība ar Zano dizaina studiju piedāvā neierobežotas konceptuālās izpausmes iespējas...

Sazinieties ar
Konfidencialitātes iestatījumi