Kas ir pilsētas zaļais dizains

Mēs nodarbojamies ar projektēšanu kopš 1988. gada.

Mūsu dzīve norisinās zaļumos. Un, lai gan tā bieži vien ir nepamanīta un nenovērtēta, tās loma mūsu ikdienas dzīvē ir patiešām nozīmīga. Pilsētu apstādījumi var būt visdažādākajos veidos - iespaidīgi parki, skvēri, zaļās zonas, dekoratīvās puķu dobes, zaļās sienas un mazdārziņi. Turklāt konteineri un augu podi ļauj apzaļumot nelielas telpas, piemēram, terases un balkonus, kā arī uzņēmumu, biroju, tirdzniecības centru un citu sabiedrisko ēkuinterjerus. Apstādījumi ir elements, kas palielina jebkuras telpas estētisko un funkcionālo vērtību, tāpēc to trūkums dažkārt ir tik aktuāls.

Pilsētu apstādījumu projektēšana apvieno daudzas disciplīnas, piemēram, pilsētplānošanu, pilsētvides plānošanu, dārzkopību un ainavu arhitektūru, tāpēc tā prasa daudz zināšanu, rūpību un ieguldīto darbu. Ideja, veids, kā apvienot augus, formas, materiālus un krāsas tā, lai projektētā telpa kļūtu ne tikai oriģināla un funkcionāla, bet, pats galvenais, pievilcīga iedzīvotājiem un apmeklētājiem.

Visu dizaineru darbību mērķis ir pārveidot vienmuļo pilsētas telpu par zaļu, oriģinālu un funkcionālu telpu. Tāpēc pilsētas apstādījumi jāveido pārdomāti un rūpīgi, jo tie tiek ieviesti publiskajā telpā, ko izmanto iedzīvotāji un tūristi.

Patiešām,zaļais dizains nav nekas cits kā process, kura būtība ir radīt draudzīgas vietas harmonijā ar apkārtējo vidi.

Sazinieties ar
Konfidencialitātes iestatījumi