Tabulas

Mēs mainām jūsu vidi

Noderīga informācija:

  • Iepriekš redzamajā izvēlnē izvēlieties konstrukcijas materiālu, kādu no produkta īpašībām vai kādu no stila līnijām, lai apskatītu modeļus, kas atbilst norādītajiem kritērijiem.
  • Daži no mūsu produktiem ir pieejami dažādos materiālu variantos un dizaina variācijās, un norādītās cenas ir veidotas, pamatojoties uz izvēlētajiem variantiem.

Mūsu galdi

Mūsu klāsts ir tikko paplašināts, iekļaujot vairākus galdus, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda vai oglekļa tērauda. Tie ir stilistiski saistīti ar soliņu līniju, lieliski iederoties to raksturā. Tas padara piedāvātos galdus par lielisku papildinājumu mūsu moderno pilsētas mēbeļu kolekcijai.

Ekskluzīvi galdi

Zano piedāvā lieliskus ekskluzīvus galdus, kas, pateicoties augstākās kvalitātes materiālu izmantošanai, ir ne tikai rotājums, bet arī funkcionalitātes garantija. Labākās kvalitātes koks, oglekļa tērauds un nerūsējošais tērauds piešķir mūsu galdiem raksturu un modernu dizainu, kas lieliski iederas mūsdienu pilsētas arhitektūrā. Stilīgi galdi ir Zano labākā dizaina raksturīgākā iezīme.....

Galda ražotājs

Galdu ražotājs ZANO piedāvā jaunākos galdu dizainus, kas lieliski papildina jebkuras mazpilsētas arhitektūras raksturu. Rūpnīcā izgatavoti, pievēršot uzmanību detaļām, tie ir izturības un uzticamības garantija. Turklāt, pateicoties individuālā dizaina iespējai, katrs Zano klients var izveidot savu ideālo galda modeli...

Sazinieties ar
Konfidencialitātes iestatījumi