ZANO saules pilsētas mēbeles

ZANO Smart City

Kas ir ZANO Smart City?

ZANO Smart City ir atbilde uz mainīgās pasaules vajadzībām. Mēs radām pilsētas mēbeles, kas cita starpā ļaus jums nodrošināt bezvadu tālruņa uzlādi, ātrgaitas interneta piekļuvi vai apgaismojumu pēc tumsas iestāšanās. Šo mēbeļu enerģijas avots ir tīra enerģija no fotoelementu paneļiem, padarot mūsu saules mēbeles pilnībā autonomas.

Viedās pilsētasmēbeles

ZANO mēs paļaujamies uz saules enerģijas risinājumiem, jo zinām, cik svarīgs mums un mūsu videi ir tīrs gaiss.

Dizaina izstrādes procesā mēs pievēršam uzmanību izskatam, izturībai un funkcionalitātei. Mūsu mēbeles ir izgatavotas no nerūsējošā tērauda, oglekļa tērauda, vietējās koksnes (priedes, egles, egles), eksotiskās koksnes (sapeli, iroko, meranti, tauari), HPL lamināta un rūdīta stikla.

Mūsu viedieprodukti

Pašlaik mūsu piedāvājumā ir šādi solārie soliņi no Photon, Scandik un Flash līnijām, kā arī saules stacijas Sunflower un Universe.

Fotonu stenda realizācijas

Zemāk piedāvājam Photon solāro soliņu, kas izgatavots no nerūsējošā tērauda un eksotiska iroko koka, kas pārklāts ar tīkko eļļas pārklājumu. Soliņa enerģijas avots ir fotoelementu paneļi, ko aizsargā rūdīta stikla loksne, kas darbojas kā sēdeklis. Šis modelis ir aprīkots ar Wi-Fi piekļuves punktu, indukcijas lādētāju, paneli ar trīs USB pieslēgvietām Quick Charge standartā mobilo ierīču uzlādei un LED apgaismojumu, kas aktivizējas, kad iestājas tumsa (atrodas zem sola).

Pilsētas mēbeles, ko darbina ar fotoelementu paneļiem

Flash stenda realizācijas

Flash sols ar fotoelementu paneli, kas ievietots atzveltnē. Mēbeles ir izgatavotas no oglekļa tērauda, kas cinkots un pulverkrāsots RAL 7004 krāsā. Izmantotā koksne ir vietējā egle, kas lakota ozolkoka krāsā. Sols ir aprīkots ar induktīvo lādētāju, paneli ar trīs USB pieslēgvietām, kas atbilst ātrās uzlādes standartam, Wi-Fi piekļuves punktu un 230 V maiņstrāvas kontaktligzdu.

Stendā ir USB, Wi-Fi, 230 V kontaktligzda, induktīvais lādētājsFlash solārais soliņš | ZANO pilsētas mēbeles

Visuma saules stacijas realizācija

Universe saules stacija ir izgatavota no nerūsējošā tērauda un iroko koka tīkko krāsā. Fotogalvaniskais panelis ir izgatavots no divām caurspīdīgām rūdīta stikla loksnēm un monokristāliskajiem elementiem. Sēdētāja acu līmenī atrodas modulis ar 6 USB pieslēgvietām, kā arī displejs, uz kura tiek parādīts stacijas akumulatora pašreizējais stāvoklis. Uz sēdekļa ir pieejami divi induktīvie lādētāji. Universe piedāvā arī ātrgaitas piekļuvi internetam.

Saules stacijas Sunflower ieviešana

Zemāk redzamā saules stacija "Saulespuķe" ir izgatavota no oglekļa tērauda, cinkota un pārklāta ar pulverkrāsas krāsu RAL 7024, un to veido jumtiņš, kurā ir uzstādīti fotoelementu paneļi, un josla ar LED gaismām, kas automātiski aktivizējas, iestājoties tumsai. Stacijai ir galds, kas izgatavots no pret vandālismu izturīga HPL lamināta. Stacija ir aprīkota ar induktīvo lādētāju un paneli ar diviem ātrās uzlādes USB portiem. Pie zemes ir no nerūsējošā tērauda izgatavots kāju balsts.

Modulis vienmēr ir ieslēgts!

Modulis vienmēr ieslēgts! Papildu rezerves barošanas modulis stendam/stacijai. Ja saules gaismas nav pietiekami daudz, modulis automātiski pārslēdz enerģijas avotu no fotoelementu paneļiem uz pašvaldības elektrotīklu, lai sols vienmēr būtu ieslēgts ar visām pieejamajām iespējām!

Vienmēr ieslēgts! Solārā stenda rezerves barošanas avots no 230 V elektrotīkla. 24 stundas uz priekšu!

Modulis pieejams kā opcija visiemSMART CITYproduktiem!

Sazinieties ar mums

Vai jums ir kādi jautājumi? Sazinieties ar mums pa e-pastu vai tālruni!

Ietuz

Pārējie mūsu ielu mēbeļu produkti

ZANO ir ne tikai viedas saules bateriju mēbeles, bet arī plašs mazās arhitektūras klāsts, piemēram, atkritumu urnas , atkritumu urnas, atkritumu urnas, pilsētas sēdvietas, pilsētas soliņi, atpūtas krēsli, puķu podi, galdi, velosipēdu statīvi, stabi, stabi, velosipēdu remonta stacijas un daudz kas cits.

Dodieties uz ZANO piedāvājumu
Sazinieties ar
Pārvaldīt sīkfailus