Koku aizsargi

Mēs mainām jūsu vidi

Noderīga informācija:

  • Iepriekš redzamajā izvēlnē izvēlieties konstrukcijas materiālu, kādu no produkta īpašībām vai kādu no stila līnijām, lai apskatītu modeļus, kas atbilst norādītajiem kritērijiem.
  • Daži no mūsu produktiem ir pieejami dažādos materiālu variantos un dizaina variācijās, un norādītās cenas ir veidotas, pamatojoties uz izvēlētajiem variantiem.

Koku aizsargi

Mūsu izstrādājumu klāstā ir funkcionāli un estētiski pievilcīgi koku aizsargi. Tie ir izgatavoti no čuguna un tērauda. Īpaša lāzera griešana ļauj iegūt visdažādākos modeļu dizainus un ornamentus. Koku aizsargi var būt horizontāli vai vertikāli atkarībā no to paredzētā lietojuma. Horizontālās konstrukcijas ļauj savienot bruģi ar koka sakņu daļu, nodrošinot brīvu ūdens plūsmu. Tās arī aizsargā sakņu sistēmu no bojājumiem un jebkādiem vandālisma aktiem. Vertikālajiem koku aizsargiem ir līdzīga funkcija, taču to lieluma dēļ tie nodrošina daudz tiešāku aizsardzību. Atkarībā no klienta vēlmēm mēs piedāvājam divus mūsu koku aizsargu stilus: retro un modernu. Tomēr, ja neviens no piedāvātajiem modeļiem pilnībā neatbilst jūsu vēlmēm, ir iespējams izveidot pilnīgi individuālu koku apauguma modeli. Cena, kā arī dizains noteikti apmierinās jebkuru klientu...

Koku grozi

Mēs vēlamies iepazīstināt jūs ar ļoti funkcionāliem un estētiski pievilcīgiem vertikālajiem koku aizsargiem, ko dēvē arī par koku groziem. Tie ir ideāla aizsardzība pret mehāniskiem bojājumiem, kuriem ir pakļauti apstādījumi saimniecības telpā. Koku grozi ir izgatavoti no plakaniem stieņiem, krāsoti jebkurā RAL krāsā. Pēc īpaša pieprasījuma tos var arī cinkot. Koku aizsargi veiksmīgi pilda svarīgākās aizsargfunkcijas pilsētu apbūvē, kur pilsētas apstādījumiem ir ierobežota vieta un koki ir iestrādāti tirdzniecības alejās, satiksmes maršrutos vai ietvēs.

Koku režģi

Koku režģi ir ļoti pragmatisks, taču estētiski pievilcīgs papildinājums pilsētas apzaļumošanas zaļajām zonām. Tās ir izgatavotas no čuguna vai biezas, lāzergrieztām metāla loksnēm. Tērauda koku režģiem un čuguna koku režģiem būtībā ir divas funkcijas. Pirmkārt, tās aizsargā sakņu sistēmu no bojājumiem, vienlaikus ļaujot ūdenim brīvi ieplūst sakņu sistēmā. Tomēr Zano koka režģiem ir arī svarīga estētiska funkcija. Īpaši tad, ja tērauda loksnes tiek izmantotas koku režģos, izgriezuma veids, formas un dizains ļauj īstenot pat visizdomātākos dizainus. Pēc mūsu klientu pieprasījuma mēs izstrādājam koka režģus, kas pielāgoti viņu vajadzībām...

Sazinieties ar
Pārvaldīt sīkfailus