Informācijas stendi

Mēs mainām jūsu vidi

Noderīga informācija:

  • Iepriekš redzamajā izvēlnē izvēlieties konstrukcijas materiālu, kādu no produkta īpašībām vai kādu no stila līnijām, lai apskatītu modeļus, kas atbilst norādītajiem kritērijiem.
  • Daži no mūsu produktiem ir pieejami dažādos materiālu variantos un dizaina variācijās, un norādītās cenas ir veidotas, pamatojoties uz izvēlētajiem variantiem.

Informācijas un ziņojumu dēļi

Kā modernas un funkcionālas mazās pilsētvides arhitektūras ražotājs mēs piedāvājam dažāda dizaina informācijas un ziņojumu dēļus. Mūsu katalogā jūs atradīsiet mazas ielu nosaukumu zīmes, dažāda veida informatīvos stendus (tūrisma informācijas stendus, autobusu pieturvietu norādes u. c.), kā arī lielformāta tablo kartēm un telpu plāniem, afišu dēļus un ziņojumu dēļus. Lai uzlabotu mūsu ziņojumu dēļu estētiku, komfortu un funkcionalitāti, mēs piedāvājam arī āra ziņojumu dēļus ar stikla vitrīnu.

Metāla ziņojumu dēļi

Zanotērauda ziņojumu dēļi ir kvalitātes, izturības un ilglaicīgas lietojamības garantija. No tērauda caurulēm un čuguna izgatavotie ziņojumu dēļi ir ne tikai pragmatisks papildinājums, bet arī īsts modernas telpas rotājums. ZANO metāla izkārtnes, kas veidotas klasiskā stilā, lieliski iederas jebkuras pilsētas arhitektūras raksturā. Tā kā pilsētas mēbeles un metālapstrāde ir mūsu galvenās interešu jomas, mēs garantējam augstu kvalitāti un pieņemamas cenas mūsu metāla zīmēm.

Āra pilsētas zīmes

Mūsu piedāvājumā atradīsiet āra ziņojumu dēļus, ielu un parku zīmes. Tie ir absolūti būtiski elementi jebkurā pilsētvidē. Visbiežāk informācijas stendi tiek izvietoti populārās pilsētas vietās, kur tie kalpo kā ielu nosaukumu dēļi, tūrisma informācijas stendi vai pilsētas plānu dēļi. Savukārt lielie ziņojumu dēļi tiek izmantoti kā: pašvaldību ziņojumu dēļi un īpaši plakātu dēļi. Šajā sakarā tās ir aprīkotas ar īpašām stikla vitrīnām, kas ne tikai aizsargā, bet arī parāda tajās ievietoto saturu. Āra ziņojumu dēļi var pildīt arī tipiskas organizatoriskas funkcijas. Piemēram, parka zīmēs ir iespējams ievietot visdažādākos noteikumus un noteikumus, kartes utt. Tāpēc ZANO ziņojumu dēļi ir pragmatisms, funkcionalitāte un estētika....

Sazinieties ar
Konfidencialitātes iestatījumi