Rūpnieciskais dizains

Mēs nodarbojamies ar projektēšanu kopš 1988. gada.

BikeOne pilsētas velonovietnestērauda piekļuves kontroles vārti

Koncepcija

Mums panākumu mēraukla ir idejas pārvēršana produktā. Pateicoties mūsu ilggadējai pieredzei nozarē un radošajam skatījumam uz jaunākajām tehnoloģiskajām tendencēm, mēs darām visu iespējamo, lai pēc iespējas labāk īstenotu pat visprasīgākos klientu projektus. Mēs garantējam jums pilnīgu profesionalitāti un plašu visaptverošu pakalpojumu klāstu.

Dizains

Mēs piedāvājam jums plašu pakalpojumu un projektēšanas darbību spektru:

  • projektēšana un 3D modelēšana (mašīnu un iekārtu detaļu, sastāvdaļu, cietvielu un virsmu, kā arī to mezglu strukturālie modeļi).
  • 2D uz 3D dokumentācijas apstrāde (3D cietvielu sagatavošana no plakanas dokumentācijas).
  • 2D un 3D dokumentācijas izveide, pamatojoties uz esošajiem modeļiem.
  • 2D un 3D dokumentācijas un rasējumu izveide, pamatojoties uz klienta iesniegtajiem materiāliem: skicēm, papīra dokumentiem, skenējumiem.
  • renderēšana (reālistiskas produkta vizualizācijas izveide 3DMax sistēmā).
  • komponentu kustību animācija
  • dažādi dokumentācijas veidi. Pēc klienta pieprasījuma mēs varam veikt jebkurus paplašinājumus.
  • lietošanas un montāžas instrukciju izveide katrā projekta posmā.

Tehniskā dokumentācija

Mūsu dokumentācijas izveides standarti vienmēr atbilst spēkā esošajiem standartiem. Pēc pieprasījuma mēs tos pielāgojam arī konkrētajam projektam un vēlmēm. Mēs sniedzam pakalpojumus gan uzņēmumiem, gan individuāliem klientiem.

Prototipu veidošana

Mēs izveidojam dizaina prototipus saskaņā ar klienta iesniegto dokumentāciju. Pateicoties mūsu profesionālajai darbnīcai ar pieredzējušiem un kompetentiem darbiniekiem, mēs varam veikt pasūtījumus visdažādāko prototipu izgatavošanai, kas lielākoties ir saistīti ar tērauda konstrukcijām. Mūsu pieredzējušie darbinieki, balstoties uz savām speciālajām zināšanām un profilētajām prasmēm, izgatavo dažādus prototipus dažādās konstrukciju disciplīnās. Šādā veidā tiek iegūti pilnībā funkcionējoši prototipi, kas ļauj pārbaudīt konkrētus konstrukcijas pieņēmumus un novērst iespējamos defektus. Darbs ar prototipiem nodrošina ātrāku un efektīvāku sērijveida ražošanu.

Sazinieties ar
Konfidencialitātes iestatījumi