Norvik grozs 03.067

Mazā arhitektūra ar stilu.

nerūsējošā tērauda atkritumu tvertne
nerūsējošā tērauda grozu izmēri

tehniskie dati Izpētīt visu Roll all

Izmēri: paplašināt ritiniet uz leju

  • platums: 25 cm
  • dziļums: 50 cm
  • augstums no zemes virsmas: 85 cm

Jauda: paplašināt ritiniet uz leju

  • jauda: 45 l

Weight: paplašināt ritiniet uz leju

  • 50 kg

iespējas Izpētīt visu Roll all

Piestiprināšanas metode: paplašināt ritiniet uz leju

  • jāpieskrūvē

Iemaksas: paplašināt ritiniet uz leju

  • cinkota lokšņu metāla ieliktnis

kataloga numurs: 03.067.SN

Pieprasiet šo produktu:[email protected]+371 29136973

Produkta apraksts

Norvik atkritumu grozs ir ideāls mūsdienīguma un minimālisma dizaina līniju apvienojums. Tas lieliski iederēsies jebkurā modernisma telpā, piešķirot tai unikālu raksturu. Norvik atkritumu grozs ir izgatavots no augstākās kvalitātes satīna nerūsējošā tērauda, kas ir izturīgs pret pastāvīgu ārējo iedarbību. Norvik ir modelis ar vienkāršu, modernu korpusu, kas tam piešķir pārlaicīgu izteiksmi. Norvik atkritumu tvertnei ir raksturīga vienkārša un ātra pārvietošana, kā arī liels iekšējais konteinera tilpums (45 litri). Grozs tiek piestiprināts pie zemes ar enkurskrūvēm. Šī metode nodrošina pilnīgu stabilitāti un izturību. Mūsdienīgais nerūsējošā tērauda Norvik grozs ir dizaina nākotne jebkurai pilsētas ainavai.

Retro līnija

Retro līniju veido tradicionālās estētikas modeļi. Klasiskais dizains, ko bieži iedvesmo Polijas pilsētu vēsturiskā arhitektūra, piešķir tiem neparastu raksturu. Pateicoties dekoratīvajiem elementiem, kas izgatavoti no čuguna, tie ir ne tikai funkcionāls papildinājums, bet arī īsts jebkuras telpas rotājums.

Mūsu grozi

Mūsu grozi ir perfekti pārdomāta dizaina, ko raksturo funkcionalitāte un augsta estētika. Atkarībā no jūsu vajadzībām jūs atradīsiet klasiskus modeļus vai modeļus ar papildus integrētu pelnu trauku.

Ražotājs

ZANO nav tikai tirgotājs. Kā mazās arhitektūras ražotājs mēs spējam apmierināt klientu vēlmes, pielāgojot savu dizainu jūsu individuālajām vajadzībām.

Sazinieties ar
Konfidencialitātes iestatījumi