Revo grozs 03.038

Mazā arhitektūra ar stilu.

apļveida ielu atkritumu urna
apaļš grozs perforētā metāla loksnē
sadzīves atkritumu tvertnes
Bin 03.038
Bin 03.038

tehniskie dati show all hide all

Weight: show hide

  • 22 kg

Jauda: show hide

  • jauda: 40 l

Materiāli: show hide

  • tērauda profili
  • perforētu lokšņu grozs

Izmēri: show hide

  • platums: 45 cm
  • augstums: 77 cm

iespējas show all hide all

Piestiprināšanas metode: show hide

  • jāpieskrūvē

kataloga numurs: 03.038.SC

Pieprasiet šo produktu:office@zano.pl+48 12 200 20 53

Dizainers

Autora dizains: Tomasz Szpytma

Visas tiesības aizsargātas.

Produkta apraksts

03.038 ir tērauda segtas atkritumu urnas modelis. Pamatkonstrukciju šeit veido profili no melna tērauda. Savukārt galvenais konteiners ir izgatavots no perforētas metāla loksnes, kas pieejama dažādās RAL krāsās. Šis modelis ir sagatavots montāžai uz sienas kontaktdakšas. Ir iespējams piestiprināt arī pelnu trauku, lai palielinātu tā funkcionalitāti. Atkritumu tvertni 03.038 var izmantot jebkurā publiskā vietā, dekorējot parkus, ielas, mikrorajonus, laukumus un tirdzniecības centrus.

Retro līnija

Retro līniju veido tradicionālās estētikas modeļi. Klasiskais dizains, ko bieži iedvesmo Polijas pilsētu vēsturiskā arhitektūra, piešķir tiem neparastu raksturu. Pateicoties dekoratīvajiem elementiem, kas izgatavoti no čuguna, tie ir ne tikai funkcionāls papildinājums, bet arī īsts jebkuras telpas rotājums.

Mūsu grozi

Mūsu grozi ir perfekti pārdomāta dizaina, ko raksturo funkcionalitāte un augsta estētika. Atkarībā no jūsu vajadzībām jūs atradīsiet klasiskus modeļus vai modeļus ar papildus integrētu pelnu trauku.

Ražotājs

ZANO nav tikai tirgotājs. Kā mazās arhitektūras ražotājs mēs spējam apmierināt klientu vēlmes, pielāgojot savu dizainu jūsu individuālajām vajadzībām.

Sazinieties ar
Pārvaldīt sīkfailus