Verde koku grozs 11.020

Mazā arhitektūra ar stilu.

tērauda grozi kokiem
Koku tvertne 11-020

tehniskie dati show all hide all

Izmēri: show hide

  • augstums: 150 cm - 180 cm
  • koka cauruma diametrs: 50 cm - 60 cm
  • dibena diametrs 80 cm - 90 cm

Materiāli: show hide

  • 12x12 plakani stieņi

Weight: show hide

  • 20 kg

kataloga numurs: 11.020.SC

Pieprasiet šo produktu:office@zano.pl+48 12 200 20 53

Dizainers

Autora dizains: Tomasz Szpytma

Visas tiesības aizsargātas.

Produkta apraksts

Verde 11.020 ir vertikāls koku aizsardzības grozs, kas izgatavots no tērauda plakaniem stieņiem. Tas pasargā koka stumbru no mehāniskiem bojājumiem, ļaujot tam brīvi augt un uzsūkt ūdeni no zemes. ZANO koku grozs ar savu universālo dizainu iederas jebkurā pilsētas arhitektūrā.

Retro līnija

Retro līniju veido tradicionālās estētikas modeļi. Klasiskais dizains, ko bieži iedvesmo Polijas pilsētu vēsturiskā arhitektūra, piešķir tiem neparastu raksturu. Pateicoties dekoratīvajiem elementiem, kas izgatavoti no čuguna, tie ir ne tikai funkcionāls papildinājums, bet arī īsts jebkuras telpas rotājums.

Mūsu koku aizsargi

Mūsu produktu klāstā atradīsiet visus nepieciešamos elementus, lai pienācīgi aizsargātu kokus pilsētvidē. Zano projektētie grozi pasargā zarus no jebkādiem bojājumiem, savukārt režģi nodrošina pareizu sakņu augšanu un brīvu ūdens uzņemšanu. Mūsu koku aizsargu ļoti dekoratīvais dizains būs jebkuras alejas, parka vai pilsētas promenādes nagla.

Ražotājs

ZANO nav tikai tirdzniecības starpnieks. Patiesībā, būdami mazās arhitektūras ražotājs, mēs spējam apmierināt mūsu klientu vēlmes, pienācīgi pielāgojot mūsu dizainu jūsu individuālajām vajadzībām.

Sazinieties ar
Pārvaldīt sīkfailus