Shark velosipēdu statīvs 05.028

Moderns pilsētas velosipēdu statīvs no nerūsējošā tērauda diviem velosipēdiem
Shark city velosipēdu statīvs | RAL 9005 krāsa
Moderns velosipēdu statīvs 05.028

tehniskie dati show all hide all

Materiāli: show hide

  • tērauda caurule: 48 mm

Izmēri: show hide

  • garums: 131 cm
  • augstums: 90 cm

iespējas show all hide all

Piestiprināšanas metode: show hide

  • jābetonē
  • jāpieskrūvē

kataloga numurs: 05.028.SN

Pieprasiet šo produktu:office@zano.pl+48 12 200 20 53

Dizainers

Autora dizains: Tomasz Szpytma

Visas tiesības aizsargātas.

produkta lapa
ZANO - velosipēdistiem draudzīgi statīvi

velosipēdam draudzīgs

Produkta apraksts

Minimālisms, funkcionalitāte un neparasts dizains nepārprotami ir nākotnes mazās arhitektūras iezīmes. Šis princips ir acīmredzams moderno velosipēdu statīvu gadījumā. Tā kā tie ir izteikti daudzfunkcionāli elementi, tiem nepieciešama ne tikai praktiskums, lietošanas ērtums un izturība, bet arī nevainojama estētika. Shark 05.028 velosipēdu statīvs iemieso visas mūsdienīgas tehnoloģijas un dizaina īpašības. Tas piesaista uzmanību ar savu oriģinālo, taču racionalizēto formu, kuras pamatā ir apļveida loks. Tā ļauj droši un ērti novietot līdz pat diviem vienpiedziņas transportlīdzekļiem. Shark 05.028 velosipēdu statīvs ir izgatavots no divu veidu tērauda. izgatavoti no divu veidu tērauda - melna un nerūsējošā. Tie garantē izcilu kvalitāti, izturību un visa modeļa stabilitāti. ZANO velosipēdu statīvs noteikti būs lielisks papildinājums modernām un oriģinālām pilsētvides telpām, kas novērtē skaistumu. un lietderība...

Mūsdienu līnija

Šīs sērijas modeļi galvenokārt ir nerūsējošā tērauda un melnā tērauda stendi, kas izstrādāti, ņemot vērā modernu arhitektūru. Tie izceļas ar savu smalko estētiku, kuras pamatā ir vienkārša forma bez liekiem rotājumiem.

Mūsu velonovietnes

Mūsu velonovietnes ir izstrādātas, domājot par visu vienriteņu transportlīdzekļu cienītāju komfortu un drošību. Piedāvājumā ir rindu statīvi, velosipēdu novietņu statīvi un U veida Sheffield velosipēdu statīvi. Zano velonovietnes piedāvā vienkāršu funkcionalitāti, samazinot velosipēdu zādzības iespēju.

Ražotājs

ZANO uzņēmums ir ne tikai tirdzniecības starpnieks. Patiešām, kā mazās arhitektūras ražotājs mēs spējam apmierināt klientu vēlmes, attiecīgi pielāgojot savu dizainu jūsu individuālajām vajadzībām.

Sazinieties ar
Pārvaldīt sīkfailus