Velosipēdu statīvs Omega 05.029

Moderns velosipēdu statīvs no nerūsējošā tērauda, paredzēts diviem velosipēdiem
Velosipēdu statīvs no oglekļa tērauda RAL 9005
Biroja centra velosipēdu statīvi no oglekļa tērauda, krāsoti pēc RAL 9005.
moderns velosipēdu statīvs

tehniskie dati Izpētīt visu Roll all

Izmēri: paplašināt ritiniet uz leju

  • augstums: 92 cm
  • bāzes platums: 20 cm
  • diametrs: 76 cm

Materiāli: paplašināt ritiniet uz leju

  • konstrukcija - oglekļa vai nerūsējošā tērauda

Weight: paplašināt ritiniet uz leju

  • jābetonē: 14 kg
  • jāpieskrūvē: 11 kg

iespējas Izpētīt visu Roll all

Piestiprināšanas metode: paplašināt ritiniet uz leju

  • jābetonē
  • jāpieskrūvē

kataloga numurs: 05.029.SN

Pieprasiet šo produktu:[email protected]+371 29136973

produkta lapa
ZANO - velosipēdistiem draudzīgi statīvi

velosipēdam draudzīgs

Produkta apraksts

ZANO rotaļīgums ar formu ir mēģinājums atbrīvoties no monotonas un pazīstamas neliela mēroga pilsētas arhitektūras ierobežojumiem. Pateicoties uzmanību piesaistošam dizainam, bieži vien ir iespējams mainīt visas telpas tēlu. Patiesais dizains slēpjas detaļās. Lieliskais Omega velosipēdu statīvs ir lielisks šī principa apliecinājums. Šis modelis ir viens no modernās ģimenes modeļiem, ko raksturo oriģinalitāte, interesants dizains un labāko mūsdienu arhitektūras tehnoloģiju izmantošana. Orbis velosipēdu statīva izteiksmīgums īpaši izpaužas tā oriģinālajā formā, kas apvieno apļa formu ar smalku pamatni no divām tērauda caurulēm. Zano velosipēdu statīvs nodrošina ērtu un drošu pamatu jebkura veida vai izmēra pilsētas velosipēda nostiprināšanai. Turklāt tā ļauj vienlaicīgi piestiprināt pat divus viendzensiju transportlīdzekļus. Omega velosipēdu statīvs ir pieejams nerūsējošā tērauda un melnā tērauda krāsā. To var nokrāsot arī jebkurā RAL standarta krāsā. ZANO velosipēdu statīvs ideāli papildinās telpas, kas veidotas minimālisma un modernā dizaina tendenču garā.

Mūsdienu līnija

Šīs sērijas modeļi galvenokārt ir nerūsējošā tērauda un melnā tērauda stendi, kas izstrādāti, ņemot vērā modernu arhitektūru. Tie izceļas ar savu smalko estētiku, kuras pamatā ir vienkārša forma bez liekiem rotājumiem.

Mūsu velonovietnes

Mūsu velonovietnes ir izstrādātas, domājot par visu vienriteņu transportlīdzekļu cienītāju komfortu un drošību. Piedāvājumā ir rindu statīvi, velosipēdu novietņu statīvi un U veida Sheffield velosipēdu statīvi. Zano velonovietnes piedāvā vienkāršu funkcionalitāti, samazinot velosipēdu zādzības iespēju.

Ražotājs

ZANO uzņēmums ir ne tikai tirdzniecības starpnieks. Patiešām, kā mazās arhitektūras ražotājs mēs spējam apmierināt klientu vēlmes, attiecīgi pielāgojot savu dizainu jūsu individuālajām vajadzībām.

Sazinieties ar
Konfidencialitātes iestatījumi