Atkritumu tvertnes

Mēs mainām jūsu vidi

Noderīga informācija:

  • Iepriekš redzamajā izvēlnē izvēlieties konstrukcijas materiālu, kādu no produkta īpašībām vai kādu no stila līnijām, lai apskatītu modeļus, kas atbilst norādītajiem kritērijiem.
  • Daži no mūsu produktiem ir pieejami dažādos materiālu variantos un dizaina variācijās, un norādītās cenas ir veidotas, pamatojoties uz izvēlētajiem variantiem.

Mūsu atkritumu grozi

Atkritumuurnas ir neatņemama pilsētvides sastāvdaļa. Nevienu nav nepieciešams pārliecināt par to funkcionalitāti. ZANO ir atkritumu urnu urnu ražotājs ar ilggadēju pieredzi ielu mēbeļu elementu projektēšanā. Mēs piedāvājam gan modernas atkritumu tvertnes, gan klasiskus grozus. Visi tie ir izgatavoti ar rūpību par detaļām....

Metāla grozi

Pašlaik mēs piedāvājam tikai metāla atkritumu grozus. Tāpēc mēs piedāvājam šādus modeļus: tērauda grozi, nerūsējošā tērauda grozi un čuguna grozi. Papildu estētiskai vērtībai izvēlēti modeļi ir papildus apdarināti ar koka dēļiem.

Ielu un parku atkritumu urnas

Mūsu pilsētas atkritumu urnas parasti tiek izmantotas kā ielu vai parkuatkritumu urnas. Parkiem visbiežāk tiek izmantoti tērauda un tērauda grozi, kas izgatavoti no perforēta metāla. Savukārt modernām pilsētām ir paredzēti nerūsējošā tērauda grozi, kas pieder pie modernā stila līnijas. Vēsturiskos rajonos mēs iesakām izmantot stilīgus retro grozus. Neatkarīgi no izvēlētās sērijas un galamērķa, visi ZANO grozi ir uzticamas kvalitātes un izcilas estētikas garantija......

Āra grozi un grozi ar pelnu trauku

Mūsu atkritumu grozi ir pielāgoti izmantošanai kā āra grozi. Pareizi aizsargātas, tās var izmantot pat ļoti skarbos laikapstākļos. Praktisku apsvērumu dēļ grozus ar pelnu trauku ieteicams izvietot ārpusē. Grozs bez pelnu trauka ir pašsaprotama izvēle, ja attiecīgajā teritorijā ir aizliegts smēķēt.

Sazinieties ar
Konfidencialitātes iestatījumi