Informācijas dēlis Rock 08.064.1

Mazā arhitektūra ar stilu.

autobusu pieturvietu kustības sarakstu dēļi
Informācijas dēlis 08.064.1

tehniskie dati show all hide all

Izmēri: show hide

  • platums: 170 cm
  • augstums no zemes virsmas: 260 cm
  • augstums ar stiprinājuma sekciju: 320 cm

Dēļu virsma: show hide

  • 140x140 cm

Materiāli: show hide

  • dzelzs lējumi
  • tērauda caurules 60mm, 75mm

iespējas show all hide all

Piestiprināšanas metode: show hide

  • jābetonē

kataloga numurs: 08.064.1.SC

Pieprasiet šo produktu:office@zano.pl+48 12 200 20 53

Dizainers

Autora dizains: Tomasz Szpytma

Visas tiesības aizsargātas.

Produkta apraksts

Liels informatīvais stends 140x140 cm platībā. To var izmantot, lai rādītu paziņojumus, kartes vai citu informāciju, piemēram, kustības grafikus. Tāfele ir izgatavota no cinkota tērauda loksnes un piekārta starp diviem tērauda cauruļu stabiem ar čuguna lējumu apdari. Turklāt 08.064.1 modelis ir aprīkots ar papildu šķērssiju, kas piekārta pie zemes, lai to varētu novietot vienā līnijā ar žogu.

Retro līnija

Retro līnija ir tradicionālās estētikas modeļu sērija. Klasiskais dizains, ko bieži iedvesmo Polijas pilsētu vēsturiskā arhitektūra, piešķir tiem neparastu raksturu. Pateicoties dekoratīvajiem elementiem, kas izgatavoti no čuguna, tie ir ne tikai funkcionāls papildinājums, bet arī īsts rotājums jebkurai telpai.

Mūsu zīmes

Mūsu izkārtnes ir neaizstājams jebkuras izmantojamas telpas elements. Mēs piedāvājam plašu piedāvāto izstrādājumu izmēru un stilu klāstu. Mūsu katalogā jūs atradīsiet lielformāta zīmes paziņojumiem, plakātiem, kartēm vai noteikumiem, kā arī mazākas zīmes maziem paziņojumiem, ielu nosaukumiem vai norādēm.

Ražotājs

ZANO ir ne tikai tirdzniecības starpnieks. Patiesībā, būdami mazās arhitektūras ražotājs, mēs spējam apmierināt klientu vēlmes, attiecīgi pielāgojot savu dizainu jūsu individuālajām vajadzībām.

Sazinieties ar
Pārvaldīt sīkfailus