Klasiskā ķēde Coral 12.001

Mazā arhitektūra ar stilu.

Dekoratīvā ķēde ielu stabiem
Klasiskais tērauda ķēdes žogs ārpus teritorijas

tehniskie dati Izpētīt visu Roll all

Ķēdes saites izmēri: paplašināt ritiniet uz leju

  • platums: 68 mm
  • dziļums: 8 mm
  • augstums: 33 mm

Materiāli: paplašināt ritiniet uz leju

  • oglekļa tērauds

Weight: paplašināt ritiniet uz leju

  • 1 kg

pieejamās krāsas

Pieprasiet šo produktu:

Modeļa apraksts

Vienkārša tērauda ķēde, lai savienotu kopā atbilstoši pielāgotus žoga stabus. Vienkāršais dizains ir piemērots jebkura rakstura pilsētas ielām. Tā var aizsargāt un atdalīt ietves no brauktuves, autostāvvietas vai zāliena.

Ķēdes stiprinājums pie amata

Pārdošanā ir pieejami divu veidu ķēdes, kas savieno ielu stabus: Klasiskā ķēde Coral un Dekoratīvā ķēde Solid. Atkarībā no jūsu vajadzībām ir piecas iespējas, kā konfigurēt stabu ar ķēdēm. 1. iespēja - stabs bez ķēdēm (noklusējuma versija), 2. iespēja - stabs ar vienu ķēdes aci, 3. iespēja - stabs ar divām ķēdes ausīm abās staba pusēs, 4. iespēja - stabs ar dubultu ķēdes stiprinājumu vienā pusē, 5. iespēja - stabs ar dubultu ķēdes stiprinājumu abās staba pusēs. Zemāk redzamajā attēlā ir parādīts Bene amata piemērs.

Piemērs ķēdes piestiprināšanai pie ielas stabiņa

Mūsdienu līnija

Šīs sērijas modeļi galvenokārt ir nerūsējošā tērauda un melnā tērauda podi, kas izstrādāti, domājot par mūsdienīgu arhitektūru. Tie izceļas ar savu smalko estētiku, kuras pamatā ir nekomplicēta masivitāte.

Mūsu podi

Mēs piedāvājam plašu pilsētvides stādu kastu klāstu dažādos stilos un standarta izmēros, ko var izmantot gan tieši pilsētvidē, skvēros un uz ietvēm, gan arī ēku iekšpusē, piemēram, tirdzniecības centros un biroju ēkās.

Ražotājs

ZANO nav tikai tirdzniecības starpnieks. Kā mazās arhitektūrasražotājam mums ir lielākas iespējas apmierināt mūsu klientu vēlmes, atbilstoši pielāgojot mūsu dizainu jūsu specifiskajām vajadzībām.

Sazinieties ar
Konfidencialitātes iestatījumi