Agaves puķu pods 06.020.L

Mazā arhitektūra ar stilu.

Mūsdienīgs Agawa pods no nerūsējošā tērauda

tehniskie dati Izpētīt visu Roll all

Izmēri: paplašināt ritiniet uz leju

  • platums: 100 cm
  • augstums: 55 cm

Materiāli: paplašināt ritiniet uz leju

  • konstrukcija - oglekļa vai nerūsējošā tērauda

Weight: paplašināt ritiniet uz leju

  • 68 kg

iespējas Izpētīt visu Roll all

Piestiprināšanas metode: paplašināt ritiniet uz leju

  • brīvi stāvošs
  • jāpieskrūvē

pieejamās krāsas

Pieprasiet šo produktu:

Dizainers

Autora dizains: Mateusz Wełmiński

Visas tiesības aizsargātas.

Modeļa apraksts

Agawa pods ir piemērs tam, kā ļoti vienkāršā veidā paaugstināt apkārtējās telpas estētisko līmeni. Agawa apvieno eleganci, minimālismu un mūsdienīgumu. Pateicoties izmantotajiem materiāliem, piemēram, nerūsējošajam tēraudam, tas lieliski iederas gandrīz jebkurā vidē un veģetācijā. Neatkarīgi no tā, vai mēs atrodamies dzīvojamā rajonā, pilsētas centrā vai biroja ātrijā, Agawa darbosies visur. Tās papildu priekšrocība ir tā, ka tā ir pieejama dažādos izmēros. Dažādie apakšmodeļi atšķiras ar podiņa konstrukcijas savienojumiem. Agawa 06.020 ir savienojošs metāla elements uz poda sienas. Modelis 06.020.2 ir ar savienojuma vietu uz poda malas. 06.020.1 modelim ir koka dekoratīvais elements uz elementu savienojuma.

Mūsdienu līnija

Šīs sērijas modeļi galvenokārt ir nerūsējošā tērauda un melnā krāsā izgatavoti podi, kas veidoti, domājot par mūsdienīgu arhitektūru. Tie izceļas ar smalku estētiku, kas balstīta uz vienkāršu formu.

Mūsu podi

Mēs piedāvājam plašu pilsētvides stādu kastu klāstu dažādos stilos un standarta izmēros, ko var izmantot gan tieši pilsētvidē, skvēros un uz ietvēm, gan arī ēku iekšpusē, piemēram, tirdzniecības centros un biroju ēkās.

Ražotājs

ZANO nav tikai tirdzniecības starpnieks. Kā mazās arhitektūrasražotājam mums ir lielākas iespējas apmierināt mūsu klientu vēlmes, atbilstoši pielāgojot mūsu dizainu jūsu specifiskajām vajadzībām.

Sazinieties ar
Konfidencialitātes iestatījumi