Tulpju podiņš 06.021.M

Mazā arhitektūra ar stilu.

Melns tērauda Tulpju pods M izmēra
Tulip nerūsējošā tērauda pods M izmēra

tehniskie dati show all hide all

Izmēri: show hide

  • platums: 60 cm
  • augstums: 75 cm

Materiāli: show hide

  • konstrukcija - oglekļa un nerūsējošais tērauds

Weight: show hide

  • 37 kg

iespējas show all hide all

Piestiprināšanas metode: show hide

  • brīvi stāvošs
  • jāpieskrūvē

pieejamās krāsas

Pieprasiet šo produktu:

Modeļa apraksts

Tulip modelis ir katls, kas izgatavots no augstākās kvalitātes tērauda (nerūsējošā vai melnā) un kam raksturīgs unikāls dizains. Tā popularitāte ir atkarīga no tās izgatavošanas vienkāršības un precizitātes.

Tulpju pods ir piemērots gan izmantošanai ārā - laukumos, laukumos un tirgos, gan arī iekštelpās - sabiedriskās vietās, piemēram, tirdzniecības centros, muzejos, biroju ēkās vai lidostās. Pateicoties pārdomātajam dizainam un izsmalcinātajai estētikai, tas iederēsies gan modernās, gan senās pilsētas arhitektūras stilā.

Tulpju podiņš ir pieejams daudzās variācijās. Sadarbībā ar mums ir iespējams arī izveidot podu dizainu.

Mūsdienu līnija

Šīs sērijas modeļi galvenokārt ir nerūsējošā tērauda un melnā krāsā izgatavoti podi, kas veidoti, domājot par mūsdienīgu arhitektūru. Tie izceļas ar smalku estētiku, kas balstīta uz vienkāršu formu.

Mūsu podi

Mēs piedāvājam plašu pilsētvides stādu kastu klāstu dažādos stilos un standarta izmēros, ko var izmantot gan tieši pilsētvidē, skvēros un uz ietvēm, gan arī ēku iekšpusē, piemēram, tirdzniecības centros un biroju ēkās.

Ražotājs

ZANO nav tikai tirdzniecības starpnieks. Kā mazās arhitektūrasražotājam mums ir lielākas iespējas apmierināt mūsu klientu vēlmes, atbilstoši pielāgojot mūsu dizainu jūsu specifiskajām vajadzībām.

Sazinieties ar
Pārvaldīt sīkfailus