Podi

Mēs mainām jūsu vidi

Noderīga informācija:

  • Iepriekš redzamajā izvēlnē izvēlieties konstrukcijas materiālu, kādu no produkta īpašībām vai kādu no stila līnijām, lai apskatītu modeļus, kas atbilst norādītajiem kritērijiem.
  • Daži no mūsu produktiem ir pieejami dažādos materiālu variantos un dizaina variācijās, un norādītās cenas ir veidotas, pamatojoties uz izvēlētajiem variantiem.

Mūsu podi

Podi ir jaunums mūsu klāstā. Mēs ceram, ka prezentētie modeļi jums patiks. Mēs piedāvājam nerūsējošā tērauda puķu podus un betona puķu podus, kas izgatavoti no īpašas - ļoti izturīgas, sala izturīgas - sveķu betona šķirnes, kas pazīstama arī kā polimērbetons. Kā ražotājs mēs garantējam izturību un izturību par pievilcīgām cenām. Mēs ražojam podus vairākos standarta izmēros. Tie ir gan mazi, gan lieli augu podi. Jūs atradīsiet arī apaļus, iegarenus un kvadrātveida puķu podus.

Mūsdienīgi augu podi

Mūsu augu podi tiek raksturoti kā moderni un ekskluzīvi. Nesarežģītā forma ir bagātināta ar dekoratīvām detaļām, piemēram, dekoratīvām koka sloksnēm. ZANO modernie stādītāji ir gan tērauda, gan betona stādītāji. To stils ir ļoti universāls, tāpēc tos var izmantot gan kā dārza podus, gan kā ielu, ietvju un pilsētu podus. Mūsu podus var izmantot puķu un koku stādīšanai. Protams, tos var izmantot ne tikai kā āra podus. Nerūsējošā tērauda metāla podi tiek ienesti arī ēku iekšpusē. Patiesībā tie izskatās ļoti eleganti citu nerūsējošā tērauda priekšmetu ieskaujā. Tāpēc tās bieži tiek ievietotas biroju un tirdzniecības centru gaiteņos un pat privātmājās.

Sazinieties ar
Konfidencialitātes iestatījumi