Riteņbraukšanas zona

Mēs mainām jūsu vidi

Noderīga informācija:

  • Iepriekš redzamajā izvēlnē izvēlieties konstrukcijas materiālu, kādu no produkta īpašībām vai kādu no stila līnijām, lai apskatītu modeļus, kas atbilst norādītajiem kritērijiem.
  • Daži no mūsu produktiem ir pieejami dažādos materiālu variantos un dizaina variācijās, un norādītās cenas ir veidotas, pamatojoties uz izvēlētajiem variantiem.

Velosipēdu zona

Ņemot vērā aktīvās atpūtas modes atgriešanos,veloinfrastruktūra mūsdienās ir neaizstājams pilsētvides elements. Priecājamies, ka pilsētu centros un nomalēs tiek veidoti daudzi jauni veloceliņi, kas vēl vairāk mudina un motivē cilvēkus atpūsties uz diviem riteņiem. Zano uzņēmums, atsaucoties jūsu vēlmēm, veido arī infrastruktūru, kas saistīta ar riteņbraukšanu, jo īpaši izbūvē un uzstāda pavadošo infrastruktūru - balstus, servisa stacijas, velonovietnes un citas ierīces, kas nepieciešamas, lai nodrošinātu drošu un ērtu braukšanu projektētajos veloceliņos.

Velosipēdu infrastruktūras elementu ražotājs

Zano piedāvātie veloinfrastruktūras elementi apvieno funkcionalitāti, izturību un stilīgu dizainu. Šo izstrādājumu modernais dizains un estētika ļauj izmantot šos mazās arhitektūras elementus gandrīz jebkurā vidē. Piemēroti pilsētas telpas raksturam, velotransporta elementi būs tās priekšrocība ne tikai no praktiskā, bet arī estētiskā viedokļa, vienlaikus nodrošinot drošu velosipēda pārvietošanos un novietošanu.

Sazinieties ar
Konfidencialitātes iestatījumi