Palia sols 02.738

Mazā arhitektūra ar stilu.

Soliņš no nerūsējošā tērauda caurulēm uz betona pamatnes
Palia sola uzstādīšanas piemērs no nerūsējošā tērauda
Soliņš bez atzveltnes izgatavots no nerūsējošā tērauda caurulēm

tehniskie dati show all hide all

Izmēri: show hide

  • platums: 46 cm
  • garums: 180 cm
  • augstums (bez pamatnes): 12 cm

Materiāli: show hide

  • Sēdeklis - nerūsējošais tērauds

Weight: show hide

  • 56 kg

iespējas show all hide all

Piestiprināšanas metode: show hide

  • jāpieskrūvē

pieejamās krāsas

Pieprasiet šo produktu:

Modeļa apraksts

Palia modelis pārsteidz ar savu mūsdienīgumu un interesanto futūristisko dizainu. Tas tikai uzsver, ka racionālas formas nebūt nav izgājušas no modes. Soliņš sastāv no divām daļām: sēdekļa, kas izgatavots no nerūsējošā tērauda, un pamatnes, kas izgatavota no arhitektoniskā betona. Pateicoties augstākās klases materiāliem, piemēram, nerūsējošajam tēraudam un betonam, varat būt droši, ka sols nepasliktināsies nelabvēlīgos laika apstākļos. Starp citu, modeļa tērauda krāsa lieliski iederas mūsdienu biroju ēkās un tirdzniecības centros, kur dominē tērauds un stikls. Sēdeklis ir piestiprināts pie pamatnes, izmantojot izplešanās bultskrūves.

Mūsdienu līnija

Šīs sērijas modeļi galvenokārt ir nerūsējošā tērauda un melnā krāsā izgatavoti soliņi, kas veidoti, domājot par modernu arhitektūru. Tie izceļas ar smalku estētiku, kas balstīta uz vienkāršām formām bez liekiem rotājumiem.

Mūsu soliņi

Mūsu sortimentā ir vairāki desmiti dažāda dizaina solu modeļu. Papildus standarta soliem ar atzveltnēm mēs ražojam arī solus bez atzveltnēm, divpusējos un sešstūrveida solus. Tie ir parku soliņi, ielu soliņi, galeriju soliņi un biroju soliņi.

Ražotājs

ZANO nav tikai tirdzniecības starpnieks. Kā mazās arhitektūrasražotājam mums ir lielākas iespējas apmierināt mūsu klientu vēlmes, atbilstoši pielāgojot mūsu dizainu jūsu specifiskajām vajadzībām.

Sazinieties ar
Pārvaldīt sīkfailus