Quatro sols 02.034

Mazā arhitektūra ar stilu.

četru sēdvietu metāla sols
Quatro sola variants nerūsējošais tērauds - melns tērauds
Quatro sols - izmēri

tehniskie dati Izpētīt visu Roll all

Izmēri: paplašināt ritiniet uz leju

  • platums: 210 cm
  • augstums: 81 cm
  • dziļums: 51 cm

Materiāli: paplašināt ritiniet uz leju

  • tērauda caurules
  • tērauda loksnes ar jebkuru perforāciju

Weight: paplašināt ritiniet uz leju

  • 75 kg

iespējas Izpētīt visu Roll all

Piestiprināšanas metode: paplašināt ritiniet uz leju

  • jābetonē
  • jāpieskrūvē

pieejamās krāsas

Pieprasiet šo produktu:

Modeļa apraksts

Quatro sols ir mūsdienīgs modelis, kas īpaši izstrādāts uzgaidāmajām telpām, tirdzniecības centriem, stacijām un autobusu pieturām. Tas ir mūsdienīgs modulārs sols ar četrām sēdvietām.

Pēc pieprasījuma Quatro sola sēdvietu skaitu var palielināt, pievienojot papildu sēdvietas un sānu roku balstus. Prezentētais modelis ir aprīkots ar ergonomisku atzveltni, kas nodrošina pareizu sēdēšanas pozu. Quatro sols ir izgatavots no perforētas metāla loksnes. Perforācijas raksta veids tiek pielāgots individuālam klienta pasūtījumam. Quatro konstrukcija ir pieejama no strukturālā tērauda vai izturīgāka un pret mehāniskiem bojājumiem izturīgāka nerūsējošā tērauda. Lai uzlabotu estētiku, mēs piedāvājam iespēju nokrāsot atbalsta konstrukciju un soliņa sēdekli divās atsevišķās krāsās. Quatro sols ir piestiprināts pie zemes uz betona pamata.

Mūsdienu līnija

Šīs sērijas modeļi galvenokārt ir nerūsējošā tērauda un melnā krāsā izgatavoti soliņi, kas veidoti, domājot par modernu arhitektūru. Tie izceļas ar smalku estētiku, kas balstīta uz vienkāršām formām bez liekiem rotājumiem.

Mūsu soliņi

Mūsu sortimentā ir vairāki desmiti dažāda dizaina solu modeļu. Papildus standarta soliem ar atzveltnēm mēs ražojam arī solus bez atzveltnēm, divpusējos un sešstūrveida solus. Tie ir parku soliņi, ielu soliņi, galeriju soliņi un biroju soliņi.

Ražotājs

ZANO nav tikai tirdzniecības starpnieks. Kā mazās arhitektūrasražotājam mums ir lielākas iespējas apmierināt mūsu klientu vēlmes, atbilstoši pielāgojot mūsu dizainu jūsu specifiskajām vajadzībām.

Sazinieties ar
Konfidencialitātes iestatījumi