B-sols 02.410.1

Mazā arhitektūra ar stilu.

Soliņš bez atzveltnes izgatavots no nerūsējošā tērauda.
Soliņš no nerūsējošā tērauda caurulēm B-bench 02.410.1
Nerūsējošā tērauda B-galda sola vizualizācija.
Vizualizācija nerūsējošā tērauda soliņam bez atzveltnes B-bench 02.410.1 kopā ar Tubus grozu.
B-sols 02.410.1 izmēri

tehniskie dati show all hide all

Izmēri: show hide

  • platums: 60 cm
  • garums: 188 cm
  • augstums: 60 cm

Materiāli: show hide

  • Nerūsējošais tērauds

Weight: show hide

  • 54 kg

iespējas show all hide all

Sēdeklis: show hide

  • nerūsējošais tērauds (Aisi 304)

Piestiprināšanas metode: show hide

  • jāpieskrūvē

pieejamās krāsas

Pieprasiet šo produktu:

Modeļa apraksts

B-bench nerūsējošā tērauda sols ir jau funkcionējošā koka sola variants, kas katalogā ir ar numuru 02.010. B-bench pilsētas solam ir inovatīvs dizains, kura pamatā ir plānas nerūsējošā tērauda caurules. Tas piešķir tai modernu, bet vienlaikus elegantu raksturu, kas lieliski iederas pilsētvidē. B-sols ir no augstas kvalitātes tērauda izgatavots sols bez atzveltnes. To var uzstādīt kā brīvi stāvošu modeli vai piestiprināt pie zemes ar sienas dakšu palīdzību. Tas ir pieejams arī melnā tērauda krāsā. B-Bench noteikti būs ideāls pilsētas arhitektūras elements jūsu reģionā.

Mūsdienu līnija

Šīs sērijas modeļi galvenokārt ir nerūsējošā tērauda un melnā krāsā izgatavoti soliņi, kas veidoti, domājot par modernu arhitektūru. Tie izceļas ar smalku estētiku, kas balstīta uz vienkāršām formām bez liekiem rotājumiem.

Mūsu soliņi

Mūsu sortimentā ir vairāki desmiti dažāda dizaina solu modeļu. Papildus standarta soliem ar atzveltnēm mēs ražojam arī solus bez atzveltnēm, divpusējos un sešstūrveida solus. Tie ir parku soliņi, ielu soliņi, galeriju soliņi un biroju soliņi.

Ražotājs

ZANO nav tikai tirdzniecības starpnieks. Kā mazās arhitektūrasražotājam mums ir lielākas iespējas apmierināt mūsu klientu vēlmes, atbilstoši pielāgojot mūsu dizainu jūsu specifiskajām vajadzībām.

Sazinieties ar
Pārvaldīt sīkfailus