Viļņu šūpuļtīkls 02.916.2

Mazā arhitektūra ar stilu.

pilsētas šūpuļtīkls ar tērauda balstiem
pilsētas atpūtas krēsls no nerūsējošā tērauda eksotiskā koka
WAVE pilsētas atpūtas krēsls
Urban hammocks | Pilsētas mēbeļu ražotājs
Wave city šūpuļtīkls 02.916.2 | Izmēri

tehniskie dati Izpētīt visu Roll all

Izmēri: paplašināt ritiniet uz leju

  • platums: 334 cm
  • augstums: 83 cm
  • dziļums: 70 cm

Weight: paplašināt ritiniet uz leju

  • 150 kg

Materiāli: paplašināt ritiniet uz leju

  • eksotiskā koksne
  • konstrukcija - nerūsējošais tērauds

iespējas Izpētīt visu Roll all

Sēdeklis: paplašināt ritiniet uz leju

  • eļļota eksotiskā koksne
  • augstākās kvalitātes eksotiskā koksne

pieejamās krāsas

Pieprasiet šo produktu:

Dizainers

Autora dizains: Filip Babiarz

Visas tiesības aizsargātas.

Modeļa apraksts

WAVE pilsētas šūpuļtīkls ir paredzēts atpūtai un relaksācijai publiskās vietās, tostarp parkos, dārzos, rotaļu laukumos, promenādēs un skvēros. Tā ergonomika nodrošina ērtu lietošanu, un tā gludās virsmas ir viegli tīrāmas.


Metināta konstrukcija apvienojumā ar koka atzveltni. Metināta konstrukcija no 10 mm biezām tērauda plāksnēm no 1.4301 slīpēta nerūsējošā tērauda un 140 mm diametra caurulēm no 1.4301 slīpēta nerūsējošā tērauda. Šūpuļtīkla guļamkrēsls, kurā izmantoti 37 koka dēļi, 35 taisnstūra šķērsgriezuma un garuma 47 x 65 mm dēļi: 700 mm un 2 dēļi ar 130 x 65 mm šķērsgriezumu un garumu: 700 mm, kas izgatavoti no eksotiskās koksnes, kas impregnēta un divreiz ieeļļota. Šūpuļtīklu dēļi ir savienoti ar 2 tērauda trosēm, kuru diametrs ir 6 mm. Attālums starp caurumiem, pa kuriem tiek izvilktas troses, ir 500 mm. Attālums starp dēļiem: 10 mm, ko iegūst, izmantojot distances uzmavas. Visiem ainavas veidošanas elementiem jābūt pareizi nostiprinātiem saskaņā ar ražotāja tehniskajiem norādījumiem. Ražotājs nevar uzņemties atbildību par bojājumiem, kas radušies nolaidīgas lietošanas vai instrukciju neievērošanas dēļ.

Mūsdienu līnija

Šīs sērijas modeļi galvenokārt ir nerūsējošā tērauda un melnā krāsā izgatavoti podi, kas veidoti, domājot par mūsdienīgu arhitektūru. Tie izceļas ar smalku estētiku, kas balstīta uz vienkāršu formu.

Mūsu podi

Mēs piedāvājam plašu pilsētvides stādu kastu klāstu dažādos stilos un standarta izmēros, ko var izmantot gan tieši pilsētvidē, skvēros un uz ietvēm, gan arī ēku iekšpusē, piemēram, tirdzniecības centros un biroju ēkās.

Ražotājs

ZANO nav tikai tirdzniecības starpnieks. Kā mazās arhitektūrasražotājam mums ir lielākas iespējas apmierināt mūsu klientu vēlmes, atbilstoši pielāgojot mūsu dizainu jūsu specifiskajām vajadzībām.

Sazinieties ar
Konfidencialitātes iestatījumi