Velosipēdu statīvs Fancy 05.054.1

Mazā arhitektūra ar stilu.

vienkāršs velosipēdu statīvs, kura pamatā ir stabs

tehniskie dati show all hide all

Izmēri: show hide

  • garums: 111 cm
  • augstums no zemes virsmas: 100 cm
  • augstums ar stiprinājuma sekciju: 140 cm

Materiāli: show hide

  • tērauda profili
  • tērauda stieņi

iespējas show all hide all

Piestiprināšanas metode: show hide

  • jābetonē

kataloga numurs: 05.054.1.SC

Pieprasiet šo produktu:office@zano.pl+48 12 200 20 53

Dizainers

Autora dizains: Tomasz Szpytma

Visas tiesības aizsargātas.

Produkta apraksts

Viens no klasiskā U-veida velosipēdu statīva variantiem, t. i., U-veida statīvs. Viens no populārākā modeļa - klasiskā apgrieztā U veida velosipēda statīva - variantiem, kas ļauj velosipēdu piestiprināt vairākos veidos (pie riteņa vai rāmja). Šo retro stilā veidoto modeli raksturo bagātīgi ornamentēta apdare, Šo retro stilā veidoto modeli raksturo bagātīgi ornamentēta apdare, kas atgādina daudzu Polijas pilsētu vēsturiskās ēkas. Stenda klasiskais raksturs padara to īpaši piemērotu parkiem, vecpilsētām, alejām vai tirgus laukumiem. Fancy statīvs ir izgatavots no melna tērauda ar iespēju nokrāsot visu konstrukciju jebkurā RAL krāsā.

Retro līnija

Retro līniju veido tradicionālās estētikas modeļi. Klasiskais dizains, ko bieži iedvesmo Polijas pilsētu vēsturiskā arhitektūra, piešķir tiem neparastu raksturu. Pateicoties dekoratīvajiem elementiem, kas izgatavoti no čuguna, tie ir ne tikai funkcionāls papildinājums, bet arī īsts rotājums jebkurai telpai.

Mūsu velonovietnes

Mūsu velosipēdu statīvi ir radīti, lai nodrošinātu komfortu un drošību visiem vienriteņu transportlīdzekļu cienītājiem. Piedāvājumā ir rindu statīvi, velosipēdu novietņu statīvi un U veida Sheffield velosipēdu statīvi. Zano velonovietnes piedāvā vienkāršu funkcionalitāti, samazinot velosipēdu zādzības iespēju.

Ražotājs

ZANO uzņēmums ir ne tikai tirdzniecības starpnieks. Patiešām, kā mazās arhitektūras ražotājs mēs spējam apmierināt klientu vēlmes, attiecīgi pielāgojot savu dizainu jūsu individuālajām vajadzībām.

Sazinieties ar
Pārvaldīt sīkfailus