Velosipēdu statīvs Pico 05.020.1

velosipēdu statīvs no melna tērauda
velosipēdu stends ar vietu reklāmai
Velosipēda piestiprināšanas metode pie statīva 05.020.1
Velosipēdu statīvs 05.020.1

tehniskie dati Izpētīt visu Roll all

Izmēri: paplašināt ritiniet uz leju

  • platums: 66 cm
  • dziļums: 16 cm
  • augstums no zemes virsmas: 83 cm
  • augstums ar stiprinājuma sekciju: 123 cm

Materiāli: paplašināt ritiniet uz leju

  • tērauda loksnes
  • tērauda caurule: 60 mm

Weight: paplašināt ritiniet uz leju

  • 14 kg

iespējas Izpētīt visu Roll all

Piestiprināšanas metode: paplašināt ritiniet uz leju

  • jābetonē

kataloga numurs: 05.020.1.SC

Pieprasiet šo produktu:[email protected]+371 29136973

Produkta apraksts

Klasisks Piko velosipēdu statīvs no melna tērauda (krāsots jebkurā RAL krāsā) vai nerūsējošā tērauda. RAL krāsā) vai no nerūsējošā tērauda. Šis modelis ir modernās ZANO līnijas paraugs, ko raksturo vienkāršība, mūsdienīgums un estētika. Versijai 05.020.1 ir apgriezta U forma. Salīdzinot ar iepriekšējo modeli 05.020, šim statīvam ir pievienota tērauda plāksne, pateicoties kurai velosipēda rāmja piestiprināšana ir ātrāka un vienkāršāka. Piko 05.020.1 velosipēdu statīvs ļauj vienlaicīgi nostiprināt divus vientilta transportlīdzekļus. Pateicoties minimālistiskajam un modernajam dizainam, ZANP stends labi iekļaujas pilsētvidē. Šis modelis ir piestiprināts pie zemes, izmantojot betona pamatu.

Mūsdienu līnija

Šīs sērijas modeļi galvenokārt ir nerūsējošā tērauda un melnā tērauda stendi, kas izstrādāti, ņemot vērā modernu arhitektūru. Tie izceļas ar savu smalko estētiku, kuras pamatā ir vienkārša forma bez liekiem rotājumiem.

Mūsu velonovietnes

Mūsu velonovietnes ir izstrādātas, domājot par visu vienriteņu transportlīdzekļu cienītāju komfortu un drošību. Piedāvājumā ir rindu statīvi, velosipēdu novietņu statīvi un U veida Sheffield velosipēdu statīvi. Zano velonovietnes piedāvā vienkāršu funkcionalitāti, samazinot velosipēdu zādzības iespēju.

Ražotājs

ZANO uzņēmums ir ne tikai tirdzniecības starpnieks. Patiešām, kā mazās arhitektūras ražotājs mēs spējam apmierināt klientu vēlmes, attiecīgi pielāgojot savu dizainu jūsu individuālajām vajadzībām.

Sazinieties ar
Konfidencialitātes iestatījumi