Elica balsts 01.080

Mazā arhitektūra ar stilu.

klasiskie pilsētas un parku stabi
nerūsējošā tērauda žoga stabi
Amats 01.080

tehniskie dati show all hide all

Izmēri: show hide

  • platums: 10 cm
  • augstums no zemes virsmas: 85 cm
  • augstums ar stiprinājuma sekciju: 125 cm

Materiāli: show hide

  • oglekļa tērauds vai nerūsējošais tērauds

iespējas show all hide all

Piestiprināšanas metode: show hide

  • jābetonē

Žogu stiprinājumi: show hide

  • vienpusējs
  • abpusējs
  • nav

Pieprasiet šo produktu:

Modeļa apraksts

Vienkāršs Elica pjedestāls, ko raksturo tā modernisma forma un vienkāršība. Tā vietā, lai veidotu vienotu pildījumu, šis pjedestāls tika veidots no četrām blakus esošām taisnstūrveida tērauda plāksnēm. Savukārt apdare ir noapaļota. Šis modelis ir izgatavots no nerūsējošā tērauda vai melnā tērauda. To piestiprina pie zemes, uzbetonējot pamatu. Elica ir salīdzinoši zema (85 cm augsta un 10 cm plata), tāpēc tā ir ideāli piemērota kā sadalošais stabiņš, piemēram, pie ieejām tirdzniecības centros. Tās vienkāršā un modernisma stilā veidotā forma atbilst mūsdienu ēku estētikai. Viena no lielākajām Elica 01.080 modeļa priekšrocībām ir tā cena. Tāpat kā ikviens ZANO sērijas izstrādājums, arī šis izceļas ar kvalitāti un uzmanību detaļām.

Mūsdienu līnija

Šīs sērijas modeļi galvenokārt ir nerūsējošā tērauda un melnā tērauda augu podi, kas izstrādāti, domājot par mūsdienīgu arhitektūru. Tos raksturo smalka estētika, kuras pamatā ir nekomplicēta masivitāte.

Mūsu amati

Mūsu pjedestālus var izmantot dažādos veidos kā pilsētvides arhitektūras norobežojošus elementus. Tos var izmantot gan zaļo zonu norobežošanai, gan autostāvvietu aizsardzībai. Mēs piedāvājam divas mūsu bollardu līnijas: retro un moderno - klasisko čuguna bollardu līniju un moderno tērauda bollardu līniju.

Ražotājs

ZANO nav tikai dīleris. Kā mazās arhitektūrasražotājam mums ir lielākas iespējas apmierināt klientu vēlmes, pielāgojot mūsu dizainu jūsu īpašajām vajadzībām.

Sazinieties ar
Pārvaldīt sīkfailus