Tristad post 01.085

Mazā arhitektūra ar stilu.

Melni tērauda statņi, praktiski un eleganti
mūsdienīgi pilsētas stabi, augsta kvalitāte
mūsdienīgi pilsētas stabi, augsta kvalitāte
Satīna nerūsējošā tērauda stabiņi

tehniskie dati Izpētīt visu Roll all

Izmēri: paplašināt ritiniet uz leju

  • augstums no zemes virsmas: 100 cm
  • augstums ar stiprinājuma sekciju: 140 cm

Materiāli: paplašināt ritiniet uz leju

  • oglekļa tērauda vai nerūsējošā tērauda plakani stieņi

iespējas Izpētīt visu Roll all

Piestiprināšanas metode: paplašināt ritiniet uz leju

  • jābetonē

Žogu stiprinājumi: paplašināt ritiniet uz leju

  • vienpusējs
  • abpusējs
  • nav

pieejamās krāsas

Pieprasiet šo produktu:

Dizainers

Autora dizains: Mateusz Wełmiński

Visas tiesības aizsargātas.

Modeļa apraksts

Oriģināls Tristad post modelis, kas pārsteidz ar interesanto dizainu un apdari. Tā ir pilnībā izgatavota no nerūsējošā tērauda vai melnā krāsā un lieliski iederas vēsturisko pilsētas ēku stilā. Modelis ir piestiprināts pie zemes ar betona pamatu. Tas var būt pieejams trīs variantos: bez kronšteiniem - kā brīvi stāvošs objekts, ar vienu kronšteinu ķēdes piestiprināšanai vai ar diviem kronšteiniem ķēdes piestiprināšanai (ķēdes vietā var uzstādīt arī plakanus stieņus). Prezentētais stabs nav ļoti augsts - tā augstums ir 70 cm. To var izmantot, lai norobežotu zaļās zonas, gājēju celiņus un brauktuves. Modeli var nokrāsot jebkurā RAL krāsā. Tas ir pieejams trīs pamatvariantos: melns matēts, tumšs grafīts un tumši zaļš. Tā neapšaubāma priekšrocība ir tā pievilcīgā cena.

Mūsdienu līnija

Šīs sērijas modeļi galvenokārt ir nerūsējošā tērauda un melnā tērauda augu podi, kas izstrādāti, domājot par mūsdienīgu arhitektūru. Tos raksturo smalka estētika, kuras pamatā ir nekomplicēta masivitāte.

Mūsu amati

Mūsu pjedestālus var izmantot dažādos veidos kā pilsētvides arhitektūras norobežojošus elementus. Tos var izmantot gan zaļo zonu norobežošanai, gan autostāvvietu aizsardzībai. Mēs piedāvājam divas mūsu bollardu līnijas: retro un moderno - klasisko čuguna bollardu līniju un moderno tērauda bollardu līniju.

Ražotājs

ZANO nav tikai dīleris. Kā mazās arhitektūrasražotājam mums ir lielākas iespējas apmierināt klientu vēlmes, pielāgojot mūsu dizainu jūsu īpašajām vajadzībām.

Sazinieties ar
Konfidencialitātes iestatījumi