Groove sols ir izgatavots no augstas kvalitātes Elecrete arhitektoniskā betona, kam ir ļoti augsti tehniskie parametri.

Soliņš ir piemērots lietošanai iekštelpās un ārpus telpām (impregnēts), un tas ir izgatavots no augstas kvalitātes cementa maisījumiem, kvarca pildvielām, plastifikatoriem un jaunākās paaudzes polimēriem, kas pastiprināti ar HP 62/4 12 mm stikla šķiedru. Maisījumu, no kura izgatavots sols, raksturo paaugstināta spiedes un lieces izturība - tie ir izturīgi pret salu un ūdeni, ar paaugstinātu nodilumizturību, papildus impregnēta virsma.

Salīdzinot ar gatavo betona maisījumu B30, to spiedes stiprība ir palielināta 3 līdz 4 reizes, kas ļauj izgatavot tik plānus elementus, saglabājot optimālus stiprības parametrus.

Betons B30
Spiedes stiprība Rc [MPa]30
Stiepes izturība pie lieces Rg [MPa] 2-42-4
Stiepes izturība, sadalot Rr [MPa] 1,5-21,5-2
Izturība pret nodilumu [cm]0,6
Absorbējamība [cm]4-8

Krāsas

Elecrete (sēdeklis un ritenis) - Pieejams 4 pamatkrāsāsās.
Nerūsējošais tērauds (kājas ) - satīna apdare.
Melns tērauds (kājas) - krāsots jebkurā RAL krāsā.
Turklāt ir iespēja krāsot solus ar speciālu krāsu kombinācijā ar impregnantu daudzās papildu krāsās, tostarp aptuveni 10 % un pēc vajadzības aptuveni 50 % caurspīdīgā betona krāsā.

* - Elementi satur kvarcu, kas ir dabiska viela un var saturēt nenozīmīgu procentuālu daudzumu dzelzs oksīda piemaisījumu, kā rezultātā uz virsmas rodas rūsai līdzīgi plankumi. Tas neietekmē produkta kvalitāti un ir nenozīmīga parādība, ko mēs nevaram ietekmēt. Dažādu partiju krāsa var nedaudz atšķirties ražošanas procesā izmantoto izejvielu neatbilstīgo parametru dēļ.

Soliņa GROOVE pirmizrāde notika starptautiskajā dizaina festivālā Gdiņas DesignDay 2010. gada jūnijā.
Projekts tika ļoti silti uzņemts, vienlaikus kalpojot arī garāmgājējiem, kas meklēja atpūtu.

Sazinieties ar
Pārvaldīt sīkfailus