Groove Bench Krakovas fabrikas centrā

Neliela mēroga pilsētbūvniecība un tās realizācija ir cieši saistīta ar modernāko iepirkšanās centru un centru dizainu. Inovācijas apvienojumā ar maksimālu funkcionalitāti ir absolūta prioritāte šajās vietās. Tāpēc nav nekāds pārsteigums, ka mūsu izcilais Groove Bench modelis tika izvēlēts, lai rotātu jaunāko iepirkšanās centru Factory Krakovā. Prezentētā dizaina materiāli, t. i., polimērbetons, nerūsējošais tērauds un melnais tērauds, lieliski sader ar tirdzniecības centra moderno arhitektūru, garantējot visas konstrukcijas izturību, izturību un stabilitāti. Turklāt Groove Bench oriģinālā forma, kas ļauj realizēt gandrīz neierobežotas dizaina koncepcijas, padara to par modeli, kas noteikti izceļas Polijas dizaina tirgū.

segmentētu rievu solsbetona rievu solsnerūsējošā tērauda rievu solsnerūsējošā tērauda rievu sols iepirkšanās centrammoduļu nerūsējošā tērauda solssegmentēts galerijas soliņšnerūsējošā tērauda rievu solsnerūsējošā tērauda rievu solsmoduļu sols no nerūsējošā tēraudanerūsējošā tērauda rievu soliņinerūsējošā tērauda rievu solssegmentētu rievu sols

Gdiņas Dizaina dienas

Gdiņas Dizaina dienas ir ikgadējs festivāls, kas ar izglītojošiem un kultūras pasākumiem un kvalitatīvu izklaidi Gdiņas iedzīvotājiem un viesiem popularizē dizaina fenomenu, kā arī veido radošo uzņēmēju - dizaineru, uzņēmēju un ražotāju - kopienu.

Šī gada festivālā tika prezentēts arī GROOVE soliņš.

Groove sols, Gdiņas Dizaina dienasGroove sols, ērts, moderns, oriģinālsRievju sols, universāls, konfigurējamsGultas sols, modulārs, moderns, izgudrotsGroove sols, relaksācija, komfortsGroove sols, izturīgas modernas pilsētas mēbeles GrooveRievju sols, daudzfunkcionāls, daudzpusīgas pilsētas mēbelesGdiņas Dizaina dienu festivālā prezentētais Groove solsGdiņas Dizaina dienu festivālā prezentētais Groove solsGdiņas Dizaina dienu festivālā prezentētais Groove solsGdiņas Dizaina dienu festivālā prezentētais Groove sols

Lodzas dizaina festivāls

Łódź Desgin popularizē dizainu tā visplašākajā nozīmē - festivāls pievēršas arhitektūrai, funkcionālajai formai, grafikai un arī modei. Šī gada izdevuma mērķis bija iepazīstināt ar aktuālajām starptautiskā dizaina tendencēm, salīdzinot tās ar Polijas realitāti.

Pilsētas telpa

Īpašā izstāde Table Talk

Sazinieties ar
Konfidencialitātes iestatījumi