Photon saules solārais sols

Biežāk uzdotie jautājumi

Jak zasilana jest ławka solarna?

Saules solu darbina divējādi - no saules un no akumulatora. Inteliģentā enerģijas kontroles sistēma nosaka saules enerģijas izmantošanas prioritāti. Akumulators tiek uzlādēts, kad ierīce netiek lietota. Akumulatora enerģija tiek izmantota, lai darbinātu stendu mākoņainās dienās un naktīs.

Jakie akumulatory stosujemy w ławkach?

Standartā mēs izmantojam uzlādējamas baterijas, kas labāk iztur dziļu izlādi, piemēram, ziemā, kad ir mazāk saules gaismas. Akumulatoriem ir ciets elektrolīts, kas nodrošina drošu lietošanu bez noplūdes.

Czy ławka działa w nocy?

Jā, darbības ilgums ir atkarīgs no dienas laikā uzkrātās enerģijas daudzuma.

Co się dzieje gdy ławka się rozładuje?

Tad visi enerģijas patērētāji tiek izslēgti, līdz spīd saule. Nav jāuztraucas, jo stendā ir iebūvētas sistēmas, kas ierobežo galēju akumulatora izlādi, kas negatīvi ietekmē akumulatora darbības laiku.

Co mogę ładować przez port USB?

Standarta aprīkojumā Photon ir trīs USB A ligzdas, divas ar AiPower un viena ar Quick Charge 3.0. Tas nozīmē, ka, sēžot uz soliņa, varat uzlādēt jebkuru pārnēsājamo ierīci, tostarp tālruni, planšetdatoru, satelītnavigācijas ierīci, viedpulksteni vai powerbank akumulatoru, lai turpinātu ceļojumu. Pateicoties Quick Charge 3.0 tehnoloģijai, ir iespējams uzlādēt dažus datorus, piemēram, MacBook Air. Induktīvais lādētājs ir pieejams kā papildaprīkojums.

Co się dzieje w zimie?

Ziemā soliņa darbība ir atkarīga no saulaino dienu skaita. Akumulatori ir piemēroti darbam temperatūrā zem nulles. Vienīgā negatīvā aukstuma ietekme ir akumulatoru ietilpības samazināšanās; protams, pēc sasilšanas ietilpība atgriežas iepriekšējā stāvoklī. Kopumā, ja aukstā dienā spīd saule, sols darbosies.

Co się dzieje upalnym latem?

Stenda iekšpuse tiek vēdināta, bet elektroniskie komponenti ir izolēti īpašos apvalkos, kas ļauj vadības aparatūrai uzturēt pareizu temperatūru. Ja Photon darbojas karstā klimatā, mēs izmantojam papildu piespiedu ventilāciju.

Co to jest funkcja street light?

Ielu apgaismojuma funkcija automātiski aktivizē soliņa apgaismojumu, kad iestājas tumsa, un pēc noteikta laika to izslēdz. Ielu apgaismojums neizmanto ārējus sensorus, piemēram, krēslas sensoru, un tāpēc ir uzticams. Mēs varam iestatīt konfigurāciju individuāli klientam, piemēram, ieslēgt gaismu 30 minūtes pēc tumsas iestāšanās un izslēgt pēc 4 stundām.

Czy ławka wymaga jakiejś obsługi?

Sols ir bez apkopes, un pēc uzstādīšanas izvēlētajā vietā tas darbojas bez ārējas iejaukšanās.

Jaki wygląda montaż ławki? Czy potrzebne są jakieś kable?

Soliņu var piestiprināt pie zemes, tam kājās ir stiprinājuma caurumi. Tas nav nepieciešams, jo tas ir ļoti smags, bet ir ieteicams. Stendam nav nepieciešams ārējs savienojums. Tāpēc fotons var atrasties jebkurā neaizēnotā vietā.

Jak długo trwa ładowanie ławki?

Avārijas uzlāde no "nulles" līdz pilnai akumulatora uzlādei saulainā dienā (piemēram, pēc vairākām mākoņainām dienām) aizņem aptuveni astoņas stundas. Ikdienas lietošanas laikā līdz pilnai uzlādei ir nepieciešamas aptuveni piecas stundas. Tas nenozīmē, ka šajā laikā sols nedarbosies. Enerģijas pārvaldības sistēma selektīvi aktivizēs atsevišķas funkcijas. Ja vēlaties, piemēram, lai tālruņa uzlādes funkcija un wifi darbotos gandrīz vienmēr, tās tiks izslēgtas pēdējās un ieslēgtas pirmās.

Czy ławka jest odporna na opady deszczu i pył?

Jā, visas elektroniskās sastāvdaļas ir aizsargātas pret ūdeni un putekļiem.

Czy ławka jest odporna na wandalizm?

Mēs esam pielikuši lielas pūles, lai nodrošinātu, ka tas tā ir, un izmantotie konstrukcijas materiāli galvenokārt ir oglekļa tērauds/rūda un rūdīts stikls (tā sauktais drošības stikls). Mēs esam paredzējuši iespējamos postījumu veidus un pastiprinājuši visneaizsargātākos komponentus. Mēs personīgi pārbaudījām savus risinājumus dažādos veidos.

Jak długo ławka będzie pracować bez słońca?

Pieņemot, ka stends ir pilnībā uzlādēts, apkārtējās vides temperatūra ir aptuveni 20 grādi pēc Celsija: pamata versijā (četru tālruņu uzlāde divas stundas dienā, apgaismojums darbojas piecas stundas dienā) maksimālais darbības laiks ir 80 stundas. Augstākajās versijās darbības laiks ir atkarīgs no papildu opcijām.

Co to jest pętla indukcyjna?

Indukcijas cilpa ir ierīce, kas palīdz nedzirdīgajiem izmantot mūsu ierīci. Cilpa ir integrēta mūzikas atskaņotājā.

Czy ławka może mnie porazić?

Absolūti nav no kā baidīties, visa sistēma darbojas ar drošu 12 V spriegumu un zemu strāvu. Turklāt visi savienojumi ir ūdensizturīgi un aizsargāti pret nejaušu atvienošanu.

Czy ławka zabezpieczona jest przed kradzieżami?

Jā, sols ir aprīkots ar speciālām skrūvēm, lai novērstu neatļautu atvēršanu. Par papildu samaksu stendu var aprīkot ar GPS moduli.

Sazinieties ar
Pārvaldīt sīkfailus