Saulespuķu saules stacija

Biežāk uzdotie jautājumi

Jak zasilana jest solarna stacja ładowania?

Saules uzlādes staciju darbina divējādi - no saules un no akumulatora. Inteliģentā enerģijas kontroles sistēma nosaka saules enerģijas izmantošanas prioritāti. Akumulators tiek uzlādēts, kad ierīce netiek lietota. Akumulatora enerģija tiek izmantota stacijas darbināšanai mākoņainās dienās un naktīs.

Jakie akumulatory stosujemy w solarnej stacji ładowania?

Standarta gadījumā mēs izmantojam akumulatorus, kas labāk iztur dziļu izlādi, piemēram, ziemā, kad ir mazāk saules gaismas. Akumulatoriem ir ciets elektrolīts, kas nodrošina drošu lietošanu bez noplūdes.

Czy solarna stacja ładowania działa w nocy?

Jā, darbības ilgums ir atkarīgs no dienas laikā uzkrātās enerģijas daudzuma.

Co się dzieje gdy stacja się rozładuje?

Tad visi enerģijas patērētāji tiek izslēgti, līdz spīd saule. Nav jāuztraucas, jo uzlādes stacijā ir iebūvētas sistēmas, kas ierobežo galēju akumulatora izlādi, kas negatīvi ietekmē akumulatora darbības laiku.

Co mogę ładować przez port USB?

SunFlower standarta aprīkojumā ir trīs USB A ligzdas, divas ar AiPower un viena ar Quick Charge 3.0. Tas nozīmē, ka, atpūšoties pie saules stacijas, varat uzlādēt jebkuru pārnēsājamo ierīci, tostarp tālruni, planšetdatoru, satelītnavigācijas ierīci, viedpulksteni vai powerbank, lai turpinātu ceļu. Pateicoties Quick Charge 3.0 tehnoloģijai, ir iespējams uzlādēt dažus datorus, piemēram, MacBook Air.

Co się dzieje w zimie?

Ziemā uzlādes stacijas darbība ir atkarīga no saulaino dienu skaita. Akumulatori ir paredzēti darbam zemākā temperatūrā. Vienīgā negatīvā aukstuma ietekme ir akumulatoru ietilpības samazināšanās; protams, pēc sasilšanas ietilpība atgriežas iepriekšējā stāvoklī. Kopumā, ja aukstā dienā spīd saule, ierīce darbosies.

Co się dzieje upalnym latem?

Elektroniskie komponenti ir izolēti īpašos apvalkos, kas ļauj vadības aparatūrai uzturēt pareizu temperatūru. Uzlādes stacijām, kas darbojas karstā klimatā, mēs izmantojam papildu piespiedu ventilāciju.

Co to jest funkcja street light?

Ielu apgaismojuma funkcija automātiski aktivizē stacijas apgaismojumu, kad iestājas tumsa, un pēc noteikta laika to izslēdz. Ielu apgaismojums neizmanto ārējus sensorus, piemēram, krēslas sensoru, un tāpēc ir uzticams. Konfigurāciju var iestatīt individuāli pēc klienta izvēles, piemēram, ieslēgt gaismu 30 minūtes pēc tumsas iestāšanās un izslēgt pēc 4 stundām.

Czy stacja solarna wymaga jakiejś obsługi?

Stacijai nav nepieciešama apkope; pēc uzstādīšanas vēlamajā vietā tā darbojas bez ārējas iejaukšanās.

Jaki wygląda montaż solarnej stacji ładowania? Czy potrzebne są jakieś kable?

Stacija ir jānostiprina zemē, un tās pamatnē ir montāžas atveres. SunFlower darbojas pilnīgi autonomi, tam nav nepieciešams ārējs savienojums, un tas var darboties jebkurā neaizēnotā vietā.

Jak długo trwa ładowanie stacji?

Avārijas uzlāde no "nulles" līdz pilnai akumulatora uzlādei saulainā dienā (piemēram, pēc vairākām mākoņainām dienām) aizņem aptuveni astoņas stundas. Ikdienā līdz pilnai uzlādei ir nepieciešamas aptuveni piecas stundas. Tas nenozīmē, ka stacija šajā laikā nedarbosies. Enerģijas pārvaldības sistēma selektīvi ieslēdz atsevišķas funkcijas. Ja vēlaties, piemēram, lai tālruņa uzlādes funkcija un wifi darbotos gandrīz vienmēr, tās tiks izslēgtas pēdējās un ieslēgtas pirmās.

Czy stacja jest odporna na opady deszczu i pył?

Jā, visas elektroniskās sastāvdaļas ir aizsargātas pret ūdeni un putekļiem.

Czy stacja jest odporna na wandalizm?

Mēs esam pielikuši lielas pūles, lai nodrošinātu, ka tas tā ir, un izmantotie konstrukcijas materiāli galvenokārt ir oglekļa tērauds/rūsa un HPL (ļoti izturīgs, kokam līdzīgs materiāls). Mēs esam paredzējuši iespējamos postījumu veidus un pastiprinājuši visneaizsargātākos komponentus. Mēs personīgi pārbaudījām savus risinājumus dažādos veidos.

Jak długo stacja ładowania będzie pracować bez słońca?

Pieņemot, ka stacija ir pilnībā uzlādēta un apkārtējās vides temperatūra ir aptuveni 20 grādi pēc Celsija: pamata versijā (četru tālruņu uzlāde divas stundas dienā, apgaismojums darbojas piecas stundas dienā) maksimālais darbības laiks ir 60 stundas. Versijās ar papildu aprīkojumu darbības laiks ir atkarīgs no izvēlētajām opcijām.

Czy solarna stacja ładowania może mnie porazić?

Absolūti nav no kā baidīties, visa sistēma darbojas ar drošu 12 V spriegumu un zemu strāvu. Turklāt visi savienojumi ir ūdensnecaurlaidīgi un aizsargāti pret nejaušu atvienošanu.

Czy stacja zabezpieczona jest przed kradzieżami?

Jā, SunFlower ir aprīkots ar speciālām skrūvēm, lai novērstu neatļautu atvēršanu. Staciju par papildu samaksu var aprīkot ar GPS moduli (papildu pakete Wi-Fi piekļuves punktam).

Sazinieties ar
Pārvaldīt sīkfailus