Vienkārša atkritumu urna 15.061

Mazā arhitektūra ar stilu.

Metāla atkritumu tvertnes atkritumu šķirošanai

Nerūsējošā tērauda pilsētas tvertnes tieši no ražotāja
Trīs kameru atkritumu tvertne
SIMPLE trīs kameru grozs | ZANO pilsētas mēbeles
Nerūsējošā tērauda trīs kameru pilsētas grozs
Trīs kameru grozs ar noņemamiem ieliktņiem

tehniskie dati show all hide all

Izmēri: show hide

 • platums: 88 cm
 • augstums: 100 cm
 • dziļums: 30 cm

Jauda: show hide

 • konteineru skaits: 3 szt.
 • viena konteinera ietilpība: 30 l

Materiāli: show hide

 • konstrukcija - nerūsējošais tērauds vai oglekļa tērauds
 • konteiners - nerūsējošais tērauds
 • ieliktnis - cinkota lokšņu metāla

Weight: show hide

 • 129 kg

iespējas show all hide all

Piestiprināšanas metode: show hide

 • jāpieskrūvē

Iemaksas: show hide

 • cinkota lokšņu metāla ieliktnis

pieejamās krāsas

Pieprasiet šo produktu:

Dizainers

Autora dizains: Mateusz Wełmiński

Visas tiesības aizsargātas.

Lejupielādes

produkta lapa

Modeļa apraksts

Simple atkritumu urna izceļas ar vienkāršu formu, kas kopā ar izmantotajiem materiāliem padara to ļoti elegantu un modernu.

Grozs ir pilnībā izgatavots no tērauda. Atkritumu konteineri ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Jumts un sienas ir izgatavotas no nerūsējošā tērauda vai oglekļa tērauda, kas krāsots jebkurā RAL krāsā.

Katras tvertnes augšpusē ir īpaša zīme, kas atvieglo atkritumu šķirošanu. Standarta konteineros var šķirot papīru, stiklu un plastmasu. Katrā nodalījumā ir noņemams ieliktnis, kas izgatavots no cinkota lokšņu metāla, lai ērtāk iztukšotu tvertni. Katra ieliktņa ietilpība ir 52 litri.

Vienkārša līnija

Simple ir pilsētas mēbeļu līnija, kas ietver pilsētas soliņus, krēslus, pilsētas galdus, atkritumu urnas, atkritumu urnas, atkritumu urnas un puķu, krūmu un koku podus. Tā ir vispopulārākā līnija, kas ir iecienīta klientu vidū.

Vienkārši grozi

Simple Urban Baskets ir modernu atkritumu grozu līnija. Tas ietver atsevišķus atkritumu grozus, grozus ar pelnu trauku, kā arī šķiroto atkritumu grozus, arī ar pelnu trauku.

Vienkārši soliņi

Vienkārši pilsētas soliņi un sēdekļi. Izgatavots no nerūsējošā tērauda, pēc izvēles no krāsota oglekļa tērauda un egles vai pēc izvēles no eksotiska koka.

Vienkārši puķu podi

Vienkāršie podi lieliski papildina atkritumu urnu un soliņu līniju. Pateicoties pieejamajiem izmēriem, mēs varam vidē ieviest puķes, krūmus, kā arī veselus kokus, kas ievietoti podos.

Mūsdienu līnija

Šīs sērijas modeļi galvenokārt ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda un melnā krāsā, un to dizains ir veidots, domājot par modernu arhitektūru. Tos raksturo smalka estētika, kas balstīta uz vienkāršu formu.

Mūsu podi

Mēs piedāvājam plašu pilsētvides stādu kastu klāstu dažādos stilos un standarta izmēros, ko var izmantot gan tieši pilsētvidē, skvēros un uz ietvēm, gan arī ēku iekšpusē, piemēram, tirdzniecības centros un biroju ēkās.

Ražotājs

ZANO nav tikai tirdzniecības starpnieks. Kā mazās arhitektūrasražotājam mums ir lielākas iespējas apmierināt mūsu klientu vēlmes, atbilstoši pielāgojot mūsu dizainu jūsu specifiskajām vajadzībām.

Sazinieties ar
Pārvaldīt sīkfailus