Orbīta puķu pods 06.450.4

Mazā arhitektūra ar stilu.

ZANO melnā tērauda trauks Orbit no melnā tērauda
ZANO Orbit katls no nerūsējošā tērauda

tehniskie dati Izpētīt visu Roll all

Izmēri: paplašināt ritiniet uz leju

  • platums: 90 cm
  • augstums: 41 cm

iespējas Izpētīt visu Roll all

Piestiprināšanas metode: paplašināt ritiniet uz leju

  • brīvi stāvošs
  • jāpieskrūvē

pieejamās krāsas

Pieprasiet šo produktu:

Dizainers

Autora dizains: Filip Babiarz

Visas tiesības aizsargātas.

Modeļa apraksts

Orbit pods ir vēl viens papildinājums Orbit pilsētas mēbeļu saimē.

Pods
būs piemērots gan ēku iekšpusē, gan brīvās telpās, un tas piešķirs jebkurai videi unikālu, mūsdienīgu raksturu. Ieteicams mazāku koku vai dažādu augu kompozīciju izcelšanai.

Orbit ir modulāro soliņu un podiņu līnija, kurus var kombinēt dažādās kompozīcijās, kas ievērojami uzlabo telpas, kurā tie ir novietoti, izskatu. Interesantais dizains un soliņu pamatīgā koncepcija padara Orbit sērijas mēbeles daudzfunkcionālas. Tie lieliski iederēsies gan modernās pilsētvides telpās, gan biroju ēku vai tirdzniecības centru interjeros. Pateicoties to konstrukcijai, tos var novietot paralēli sienām, telpu stūros vai kombinēt kompozīcijās, piemēram, apļos vai puslodēs. Ražošanā izmantotais augstākās kvalitātes tērauds un koks nodrošina Orbit soliņu izturību un skaistu izskatu.

Orbit podi. Mūsu piedāvājumā ir trīs veidu modulārie podi, kurus var kombinēt savā starpā un kuri atšķiras ar pamatnes formu: pods ar arkas formas pamatni, zems kvadrātveida pods un augsts kvadrātveida pods.

ORBIT soliņi ir pieejami trīs variantos: kreisās arkas, labās arkas un soliņš ar kvadrātveida pamatni, kurus kā moduļu elementus var brīvi kombinēt savā starpā, veidojot dažādas konfigurācijas.

Kompozīciju piemēri

Katru no soliem un sēdekļiem var kombinēt savā starpā jebkurā
kompozīcijā. Soliņus un sēdekļus var arī
kā brīvi stāvošus objektus.

Orbit sērijas pilsētas podi un soliņiOrbit city furniture | sēdvietu mēbeles biznesa zonaiOrbit sērija | Pilsētas mēbeles no ZANOOrbītas sols 02.450.1Modulārais sols Orbit 02.450.2

Orbītas līnija

Orbit līnija ir modulāro soliņu un stādu kastu kolekcija, ko var salikt kopā dažādās kompozīcijās, lai radītu interesantus telpas dizaina elementus. Pateicoties tās daudzpusībai, šīs sērijas elementus var izmantot gan kompaktu sēdvietu salu veidošanai, gan brīvi izkliedētu kompozīciju veidošanai lielākos laukumos.

Mūsu soliņi

Mūsu klāstā ir vairāki desmiti dažādu stilu soliņu modeļu. Papildus standarta soliem ar atzveltni mēs ražojam arī solus bez atzveltnes, divpusējus vai sešstūrainus solus. To vidū ir parku soliņi, ielu soliņi, galeriju soliņi un biroja soliņi.

Ražotājs

ZANO nav tikai tirgotājs. Patiesībā, būdamiielu mēbeļu ražotājs, mēs spējam apmierināt savu klientu vēlmes, pielāgojot savu dizainu jūsu individuālajām vajadzībām.

Sazinieties ar
Konfidencialitātes iestatījumi