Kangu velosipēdu mazgāšanas stacija 18.004.4

Mazā arhitektūra ar stilu

velosipēdu mazgāšanas un tīrīšanas stacija

Pilsētas velosipēdu tīrīšanas stacijas
Kangu stacijas versija ar spiediena mazgātāju velosipēda mazgāšanai
Kangu - pilsētas velosipēdu stacija ar mazgājamo mašīnu un birstēm
Velosipēdu tīrīšanas stacija ar velosipēdu statīvu
Pašvaldības velosipēdu mazgāšanas stacija
Ūdens krāns - velosipēdu mazgāšanas stacija
Velosipēdu mazgāšanas un remonta stacija | tīrīšanas birstes
Velosipēdu stacija - bidona uzpildīšana ar ūdeni
Kangu velosipēdu mazgāšanas stacija 18.004.4 | izmēri

tehniskie dati show all hide all

Izmēri: show hide

 • platums: 46 cm
 • augstums: 132 cm
 • dziļums: 98 cm

Materiāli: show hide

 • oglekļa tērauds (s235jr)
 • nerūsējošais tērauds (1.4301)

Weight: show hide

 • 59 kg

iespējas show all hide all

Piestiprināšanas metode: show hide

 • jāpieskrūvē

Logotips: show hide

 • nav
 • iegravēts nerūsējošā tēraudā
 • sagriezts tēraudā
 • uzlīme

pieejamās krāsas

Pieprasiet šo produktu:

Dizainers

Autora dizains: Filip Babiarz

Visas tiesības aizsargātas.

Lejupielādes

produkta lapa

Modeļa apraksts

Konstrukcija ir metināta un skrūvēta no 5 mm, 3 mm, 1,5 mm bieza oglekļa tērauda s235Jr, kas cinkots un pārklāts ar pulverkrāsu. RAL paletes vai pilnībā no nerūsējošā tērauda 1.4301. Stacijas augšdaļā ir velosipēdu statīvs - divas nerūsējošā tērauda caurules, kuru šķērsgriezums ir 4,2 x 2,6 cm un garums 45 cm. Stacijas aizmugurē ir velosipēdu statīvs, kas izgatavots no nerūsējošā tērauda stieņiem ar diametru 14 mm. Visi birstes savienotājelementi (kabeļi), kas ir stacijas daļa, ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Pamata versijā stacija ir aprīkota ar suku un instrumentu komplektu velosipēda mazgāšanai un taimera pogu, kas pēc nospiešanas aktivizē ūdeni. Turklāt staciju var aprīkot ar taimera krānu ūdens pudeļu uzpildīšanai.


 • Visiem ainavu veidošanas elementiem jābūt pareizi nostiprinātiem saskaņā ar ražotāja tehniskajiem norādījumiem. Ražotājs nav atbildīgs par bojājumiem, kas radušies nolaidīgas lietošanas vai instrukciju neievērošanas dēļ.

pašapkalpošanās velosipēdu remonta stacija nerūsējošā tērauda instrumenti
Oglekļa tērauda velosipēdu remonta stacija ar nerūsējošā tērauda sastāvdaļām
Kangu, velosipēdu remonta stacijā ir pieejami velosipēda remontam nepieciešamie instrumenti.

Mēs varam izgatavot Kanguar jūsu LOGO

Mēs varam izgatavot Kangu ar jebkuru uzrakstu, kas iegriezts dizainā. Kā redzams zemāk redzamajās realizācijās, mēs varam izvietot jūsu uzņēmuma logotipu vai īsu uzrakstu. Lai veiktu šādu pasūtījumu, vienkārši pievienojiet e-pasta vēstulei rediģējamu failu līknēs (.eps, .ai, .pdf, .dwg).

Remonta stacija ar papildu velosipēdu statīvu

Kangu remonta stacija var būt izgatavota no nerūsējošā tērauda vai pulverkrāsota oglekļa tērauda jūsu izvēlētā krāsā. Pēc izvēles Kangu stacija ir aprīkota ar vienu velosipēdu statīvu.

Kangu izvēles versija ar velosipēda statīvu

Drošības zona - stacijas nostiprināšana

Uzstādot remonta staciju, jāņem vērā vieta, kas nepieciešama stacijas pareizai darbībai. Vieta ir atkarīga no tā, vai stacijai ir papildu velonovietne stacijas aizmugurē. Pirmajā attēlā redzama stacija bez statīva, otrajā attēlā - stacija, kas aprīkota ar statīvu.

Drošības zona - uzstādīšana | Kang stacija

Kangu stacija bez papildu velonovietnes

Kangu velosipēdu stacijas uzstādīšanai nepieciešamie izmēri

Kangu stacija ar integrētu statīvu papildu velosipēdam

Kangu remonta stacijas vizualizācijas

Zemāk redzamajās velosipēdu remonta stacijās ir parādīts, kā velosipēds tiek nostiprināts remonta laikā. Pamata variants ir nerūsējošā tērauda turētāji stacijas augšpusē. Pēc izvēles staciju var aprīkot ar velosipēdu statīvu stacijas aizmugurē. Oglekļa tērauda staciju var nokrāsot jebkurā klienta norādītajā RAL krāsā. Stacijā izgrieztos uzrakstus var arī personalizēt. Nosaukumu "Kangu" var aizstāt ar jebkuru grafisku zīmi, logotipu vai uzrakstu.

Modernas pilsētas velosipēdu stacijasVelosipēdu remonta stacija "Kangu" ar papildu velosipēdu statīvuPasūtījuma personalizācija | klienta logotips velosipēdu remonta stacijā

Realizācija

Zemāk ir remonta staciju realizācijas no nerūsējošā tērauda un krāsota oglekļa tērauda. Stacijas tiek personalizētas, izgriežot konstrukcijā logotipu un uzlīmējot uz stacijas lietošanas instrukcijas.

Velosipēdu remonta stacijas ar jūsu logotipuKrakovas velosipēdu remonta staciju dārziTērauda remonta stacija ar instrumentiem velosipēdiemKangu velosipēdu remonta stacija ar personalizētu logotipuKang stacija ar personalizētu logotipuStacija ar velosipēdu remonta instrumentiemMcDonald - velosipēdu remonta stacija no ZANO

Mūsdienu līnija

Šīs sērijas modeļi galvenokārt ir nerūsējošā tērauda un melnā tērauda podi, kas izstrādāti, domājot par mūsdienīgu arhitektūru. Tie izceļas ar smalku estētiku, kuras pamatā ir nekomplicēta masivitāte.

Mūsu velonovietnes

Mūsu velonovietnes ir izstrādātas, domājot par visu vienriteņu transportlīdzekļu cienītāju komfortu un drošību. Mūsu piedāvājumā ir rindu statīvi, velosipēdu novietņu statīvi un Sheffield tipa U formas velosipēdu statīvi. ZANO velonovietnes piedāvā vienkāršu funkcionalitāti, samazinot velosipēdu zādzību iespēju.

Ražotājs

ZANO nav tikai tirdzniecības starpnieks. Kā mazās arhitektūrasražotājam mums ir lielākas iespējas apmierināt mūsu klientu vēlmes, atbilstoši pielāgojot mūsu dizainu jūsu specifiskajām vajadzībām.

Sazinieties ar
Pārvaldīt sīkfailus