Kangu velosipēdu remonta stacija 18.004.2

Mazā arhitektūra ar stilu

Kangu - remonta stacija ar sūkni | nerūsējošais tērauds

Velosipēdu remonta stacija ar grīdas sūkni | oglekļa tērauds
Pilsētas velosipēdu pašremontēšanas stacija
Kangu velosipēdu stacija ar grīdas sūkni
KANGU Velosipēdu remonta stacija ar grīdas sūkni
Grīdas sūknis autonomiem velosipēdu remontiem pilsētā
KANGU velosipēdu pašremontēšanas stacija - instrumentu komplekts
Kangu stacijas izmēri 18.004.2

tehniskie dati show all hide all

Izmēri: show hide

 • platums: 46 cm
 • augstums: 132 cm
 • dziļums: 77 cm

Weight: show hide

 • 50 kg

Materiāli: show hide

 • oglekļa tērauds (s235jr)
 • nerūsējošais tērauds (1.4301)

iespējas show all hide all

Piestiprināšanas metode: show hide

 • jāpieskrūvē

Logotips: show hide

 • nav
 • iegravēts nerūsējošā tēraudā
 • sagriezts tēraudā
 • uzlīme

pieejamās krāsas

Pieprasiet šo produktu:

Dizainers

Autora dizains: Filip Babiarz

Visas tiesības aizsargātas.

Lejupielādes

produkta lapa

Modeļa apraksts

Pašapkalpošanās velosipēdu labošanas stacija - projektēta tā, lai papildus tās pamatfunkcijai, t.i., velosipēdu labošanai, tai būtu arī mūsdienīgs un pievilcīgs izskats.

Projektēšanas procesā aktīvi tika iesaistīti paši velosipēdisti - pateicoties tam, tagad mēs varam piedāvāt staciju, kas atbilst tās izmantošanas visvairāk ieinteresētās grupas vēlmēm. Stacija ir izgatavota no bieza un izturīga tērauda, un apdares detaļas ir no eleganta nerūsējošā tērauda. Staciju var nokrāsot atbilstoši klienta specifikācijām, jebkura RAL krāsa. Pēc izvēles, par papildu samaksu, stacija var būt pilnībā izgatavota no nerūsējošā tērauda.

Velosipēdu remonta instrumenti ir piestiprināti pie stacijas ar tērauda trosēm, kas apvilktas ar PVC, lai novērstu to iespējamo zādzību.
Instrumentu komplekts pieejams kopā ar staciju:

 • skrūvgriezis; ar krustgalviņu un plakanu galvu no nerūsējošā tērauda
 • atslēgas; nerūsējošais tērauds; 13, 14, 15, 16 mm
 • Uzgriežņu atslēgas; nerūsējošais tērauds; 2, 3, 4, 5, 6, 8 mm
 • rokas sūknis; saderīgs ar Presta un Schreder vārstiem.
 • ķēdes noņēmējs; 9, 10, 11 ātrumu (atbalsta Shimano 11 ātrumu SPD, neatbalsta Campagnolo 11 ātrumu ķēdi!); nerūsējošais tērauds
 • Atslēga spieķu (spraudņu) uzgriežņiem; Mavic MTB, 3.22, 3.45 un CNSPOKE atslēga (3.2-3.3-3.4 mm); nerūsējošais tērauds
 • T 25 zvaigžņu atslēga; nerūsējošais tērauds
 • 8 mm disku bremžu ķīlis + pudeļu atvērējs; nerūsējošais tērauds
 • riepu kausi; piemēroti bezkameru riepu un augstas stiprības plastmasas stiepļu riepu noņemšanai.


Kangu stacija ir pastāvīgi piestiprināta pie zemes ar sienas kontaktdakšu palīdzību.

Kangu staciju var piestiprināt pie sienas. personalizēta, izgriežot logo, klienta uzņēmuma nosaukumu stacijas konstrukcijā..

pašapkalpošanās velosipēdu remonta stacija nerūsējošā tērauda instrumenti
Oglekļa tērauda velosipēdu remonta stacija ar nerūsējošā tērauda sastāvdaļām
Kangu, velosipēdu remonta stacijā ir pieejami velosipēda remontam nepieciešamie instrumenti.

Mēs varam izgatavot Kanguar jūsu LOGO

Mēs varam izgatavot Kangu ar jebkuru uzrakstu, kas iegriezts dizainā. Kā redzams zemāk redzamajās realizācijās, mēs varam izvietot jūsu uzņēmuma logotipu vai īsu uzrakstu. Lai veiktu šādu pasūtījumu, vienkārši pievienojiet e-pasta vēstulei rediģējamu failu līknēs (.eps, .ai, .pdf, .dwg).

Remonta stacija ar papildu velosipēdu statīvu

Kangu remonta stacija var būt izgatavota no nerūsējošā tērauda vai pulverkrāsota oglekļa tērauda jūsu izvēlētā krāsā. Pēc izvēles Kangu stacija ir aprīkota ar vienu velosipēdu statīvu.

Kangu izvēles versija ar velosipēda statīvu

Drošības zona - stacijas nostiprināšana

Uzstādot remonta staciju, jāņem vērā vieta, kas nepieciešama stacijas pareizai darbībai. Vieta ir atkarīga no tā, vai stacijai ir papildu velonovietne stacijas aizmugurē. Pirmajā attēlā redzama stacija bez statīva, otrajā attēlā - stacija, kas aprīkota ar statīvu.

Drošības zona - uzstādīšana | Kang stacija

Kangu stacija bez papildu velonovietnes

Kangu velosipēdu stacijas uzstādīšanai nepieciešamie izmēri

Kangu stacija ar integrētu statīvu papildu velosipēdam

Kangu remonta stacijas vizualizācijas

Zemāk redzamajās velosipēdu remonta stacijās ir parādīts, kā velosipēds tiek nostiprināts remonta laikā. Pamata variants ir nerūsējošā tērauda turētāji stacijas augšpusē. Pēc izvēles staciju var aprīkot ar velosipēdu statīvu stacijas aizmugurē. Oglekļa tērauda staciju var nokrāsot jebkurā klienta norādītajā RAL krāsā. Stacijā izgrieztos uzrakstus var arī personalizēt. Nosaukumu "Kangu" var aizstāt ar jebkuru grafisku zīmi, logotipu vai uzrakstu.

Modernas pilsētas velosipēdu stacijasVelosipēdu remonta stacija "Kangu" ar papildu velosipēdu statīvuPasūtījuma personalizācija | klienta logotips velosipēdu remonta stacijā

Realizācija

Zemāk ir remonta staciju realizācijas no nerūsējošā tērauda un krāsota oglekļa tērauda. Stacijas tiek personalizētas, izgriežot konstrukcijā logotipu un uzlīmējot uz stacijas lietošanas instrukcijas.

Velosipēdu remonta stacijas ar jūsu logotipuKrakovas velosipēdu remonta staciju dārziTērauda remonta stacija ar instrumentiem velosipēdiemKangu velosipēdu remonta stacija ar personalizētu logotipuKang stacija ar personalizētu logotipuStacija ar velosipēdu remonta instrumentiemMcDonald - velosipēdu remonta stacija no ZANO

Mūsdienu līnija

Šīs sērijas modeļi galvenokārt ir nerūsējošā tērauda un melnā tērauda podi, kas izstrādāti, domājot par mūsdienīgu arhitektūru. Tie izceļas ar smalku estētiku, kuras pamatā ir nekomplicēta masivitāte.

Mūsu velonovietnes

Mūsu velonovietnes ir izstrādātas, domājot par visu vienriteņu transportlīdzekļu cienītāju komfortu un drošību. Mūsu piedāvājumā ir rindu statīvi, velosipēdu novietņu statīvi un Sheffield tipa U formas velosipēdu statīvi. ZANO velonovietnes piedāvā vienkāršu funkcionalitāti, samazinot velosipēdu zādzību iespēju.

Ražotājs

ZANO nav tikai tirdzniecības starpnieks. Kā mazās arhitektūrasražotājam mums ir lielākas iespējas apmierināt mūsu klientu vēlmes, atbilstoši pielāgojot mūsu dizainu jūsu specifiskajām vajadzībām.

Sazinieties ar
Pārvaldīt sīkfailus