Aura sols 02.023.1

Mazā arhitektūra ar stilu.

moderns cauruļveida tērauda sols
nerūsējošā tērauda soliņi mūsdienīgi
Ekskluzīvi nerūsējošā tērauda soliņi un grozi
Aura nerūsējošā tērauda sols - detaļa
nerūsējošā tērauda aura sols

tehniskie dati show all hide all

Izmēri: show hide

  • platums: 182 cm
  • augstums: 81 cm
  • dziļums: 71 cm
  • sēdekļa augstums: 45 cm

Materiāli: show hide

  • nerūsējošais tērauds: dabiskā krāsā

Weight: show hide

  • 88 kg

iespējas show all hide all

Sēdeklis un atzveltne: show hide

  • nerūsējošais tērauds (Aisi 304)

Piestiprināšanas metode: show hide

  • jāpieskrūvē

pieejamās krāsas

Pieprasiet šo produktu:

Dizainers

Autora dizains: Mateusz Wełmiński

Visas tiesības aizsargātas.

Lejupielādes

produkta lapa

Modeļa apraksts

Atjaunināts Aura modelis ar tādu pašu profilētu formu un izturīgiem nerūsējošā tērauda profiliem. Sols joprojām ir lietošanai gatavs produkts, kas "neprasa apkopi". Tajā pašā laikā to ir vēl vienkāršāk samontēt, jo konstrukcija ir uzlabota, savienojot divas tērauda kājas kopā, tādējādi pamatnei iegūstot C-veida formu. Tas solam piešķir mājīgāku formu, kas atgādina modernus krēslus, taču vienlaikus ir mainījusies arī montāžas metode. Kājas nav jāpiestiprina pie betona pamata, bet viss tiek montēts, izmantojot sienas dībeļus. Īpaši ievērības cienīgs ir mazo tērauda cauruļu izmantošana dēļu vietā kā sēdeklis un atzveltne. Mūsdienīgais stils un tērauda konstrukcija priecē acis un padara šo modeli par vienu no spilgtākajiem ZANO kataloga punktiem.

Mūsdienu līnija

Šīs sērijas modeļi galvenokārt ir nerūsējošā tērauda un melnā krāsā izgatavoti soliņi, kas veidoti, domājot par modernu arhitektūru. Tie izceļas ar smalku estētiku, kas balstīta uz vienkāršām formām bez liekiem rotājumiem.

Mūsu soliņi

Mūsu sortimentā ir vairāki desmiti dažāda dizaina solu modeļu. Papildus standarta soliem ar atzveltnēm mēs ražojam arī solus bez atzveltnēm, divpusējos un sešstūrveida solus. Tie ir parku soliņi, ielu soliņi, galeriju soliņi un biroju soliņi.

Ražotājs

ZANO nav tikai tirdzniecības starpnieks. Kā mazās arhitektūrasražotājam mums ir lielākas iespējas apmierināt mūsu klientu vēlmes, atbilstoši pielāgojot mūsu dizainu jūsu specifiskajām vajadzībām.

Sazinieties ar
Pārvaldīt sīkfailus